Oferujemy szeroki zakres usług konsultingu oraz pośrednictwa wizowego

Nasz konsultant poinformuje Państwa, co należy zrobić, aby uzyskać paszport lub paszport tymczasowy, oraz przedstawi spis wymaganych dokumentów do złożenia wniosku o wydanie wizy. Pracownik działu doradzi, jak przebrnąć przez formalności, pomoże w zebraniu stosownych dokumentów oraz w ich poprawnym uzupełnieniu. Po dopełnieniu formalności w placówce dyplomatycznej dostarczy Państwu gotowy paszport wraz z wymaganymi dokumentami. Dokładamy wszelkich starań, aby zawarte w tym miejscu informacje były rzetelne i aktualne. Mimo to polecamy każdorazowo przed podróżą odwiedzić stronę Ministerstwa Spraw Zagranicznych, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo i świadomość o regionie, do którego się Państwo wybierają.

W trosce o swobodę i bezpieczeństwo Państwa podróży udostępniamy program naszego partnera Sherpa, w którym mogą Państwo samodzielnie sprawdzić wymogi i obostrzenia wyjazdowe do kraju docelowego i upewnić się z wyprzedzeniem, jakie dokumenty trzeba zabrać ze sobą w podróż.

Program jest bardzo przyjazny i łatwy w użyciu. Do Sherpy nie trzeba się logować, wystarczy odpowiednio wybrać temat i podać kierunek podróży.

Oto informacje wizowe niezbędne przed podróżą w przypadku wyjazdów turystycznych, ewentualnie turystyczno-biznesowych. Wybierz destynację i uzyskaj stosowne dostępy do materiałów.W celu aplikowania i uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.
  • Wybierz państwo
  • Arabia Saudyjska
  • Australia
  • Azerbejdżan
  • Egipt
  • Indie
  • Kambodża
  • Kuba
  • Stany Zjednoczone Ameryki
  • Wietnam
Zwiń
Arabia Saudyjska
Królestwo Arabii Saudyjskiej to pustynny kraj i państwo muzułmańskie, zajmujące większość Półwyspu Arabskiego. Graniczy z Irakiem, Jordanią, Kuwejtem, Omanem, Katarem, Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi i Jemenem. Stolica znajduje się w Rijadzie. Należy ściśle przestrzegać miejscowych norm obyczajowych i religijnych ze względu na surowe kary. Językiem urzędowym jest arabski.
Wróć do wszystkich
Zwiń
Australia
Australia leży między Oceanem Indyjskim a Pacyfikiem, na południe od Azji i na północ od Antarktydy. Swoją powierzchnią obejmuje kontynent, wyspę Tasmanię i inne mniejsze wyspy na otaczających ją wodach. Stolicą kraju jest Canberra, a największe miasto to Sydney. Z powierzchnią ok. 7,6 mln km2 Australia jest szóstym co do wielkości krajem na świecie. Ze względu na długotrwałą izolację geograficzną, posiada unikalną florę i faunę, a 2/3 jej powierzchni leży w klimacie suchym lub półsuchym. To kraj z wielokulturowym społeczeństwem i bardzo wysokim wskaźnikiem rozwoju społecznego. Językiem urzędowym jest angielski.
Wróć do wszystkich
Zwiń
Azerbejdżan
Azerbejdżan leży w południowo-zachodniej Azji. Ograniczony jest przez Morze Kaspijskie na wschodzie, Rosję na północy, Gruzję na północnym zachodzie, Armenię na zachodzie i Iran na południu. Ze względu na różnorodne ukształtowanie terenu, góry i sąsiedztwo „morza”, posiada bardzo zróżnicowany klimat i niezwykle bogatą florę i faunę. Jest rozwinięty gospodarczo i społecznie, plasuje się na poziomie państw Europy Wschodniej. Język urzędowy to azerski.
Wróć do wszystkich
Zwiń
Egipt
Arabska Republika Egiptu – Egipt- to pustynny kraj, położony w północno-wschodniej Afryce z półwyspem Synaj w zachodniej Azji. Graniczy od północnego wschodu z Izraelem i Palestyną (Strefą Gazy) zaś od południa z Sudanem i Libią na zachodzie. Stolica znajduje się w Kairze. Warto przestrzegać i szanować miejscowych norm obyczajowych oraz religijnych. Językiem urzędowym jest arabski.
Wróć do wszystkich
Zwiń
Indie
Indie to rozległy kraj w Azji Południowo-Środkowej, zajmujący większą część subkontynentu indyjskiego, ograniczony Himalajami i Karakorum na północy, Morzem Arabskim na zachodzie, Zatoką Bengalską na wschodzie i Morzem Lakkadiwskim na południu. Indie są siódmym co do wielkości krajem na świecie. Językiem urzędowym jest hindi, a dodatkowo w użyciu jest 21 języków, uznanych za oficjalne w poszczególnych stanach.
Wróć do wszystkich
Zwiń
Kambodża
Kraj położony jest w południowo-wschodniej części Półwyspu Indochińskiego w Azji Południowo-Wschodniej, graniczy z Wietnamem, Laosem, Tajlandią oraz Zatoką Tajlandzką. 
Kompleks Angkor w północnej prowincji Siem Reap w Kambodży jest jednym z najważniejszych stanowisk archeologicznych w Azji Południowo-Wschodniej i najważniejszą atrakcją turystyczną Kambodży. Urzędowym językiem jest khmerski.
Wróć do wszystkich
Zwiń
Kuba
Republika Kuby- Kuba - to największa z wysp Karaibskich położona na archipelagu Wielkich Antyli zlokalizowanych w Ameryce Północnej. Stolicą tego państwa wyspiarskiego jest Hawana. Językiem urzędowym jest hiszpański.
Wróć do wszystkich
Zwiń
Stany Zjednoczone Ameryki
Kraj 50 stanów obejmujący środkową część Ameryki Północnej. Kontynentalne Stany Zjednoczone graniczą z Oceanem Atlantyckim na wschodzie i Oceanem Spokojnym na zachodzie. Mają granice lądowe z Kanadą na północy i Meksykiem na południu. Granice morskie zaś mają z Bahamami, Kubą oraz Rosją. Powierzchnia kraju jest ukształtowana przez równiny centralne, góry na zachodzie, wzgórza i niskie góry na wschodzie, a także krajobraz wulkaniczny na Hawajach. Stany Zjednoczone są trzecim co do wielkości krajem na świecie.
Wróć do wszystkich
Zwiń
Wietnam
Państwo leżące w Azji Południowo-Wschodniej, położone na Półwyspie Indochińskim i graniczące z Chińską Republiką Ludową, Laosem i Kambodżą. Jest bardzo zróżnicowany pod względem klimatycznym, pogodowym. Jest drugim państwem na świecie zaraz po Brazylii pod względem uprawy kawy. Słynie także z upraw ryżu, herbaty, tytoniu. 
Językiem mówionym jest wietnamski.
Wróć do wszystkich