Odpowiedzialne podróżowanie z troską o planetę Brussels Airlines

Neutralność CO2 dzięki zrównoważonemu paliwu lotniczemu i projektom na rzecz klimatu

Podróżowanie to integralna część naszego życia, budująca relacje i łącząca kultury. Jednak dla dobra naszej planety, podróże muszą stać się bardziej zrównoważone. Brussels Airlines, będąca częścią Grupy Lufthansa, podejmuje konkretne kroki w kierunku neutralności CO2 w lotnictwie.

Jednym z kluczowych działań jest zastosowanie lub inwestycja w zrównoważone paliwo lotnicze (SAF), co przyczynia się do redukcji emisji dwutlenku węgla podczas lotów. Ponadto, we współpracy z partnerem myclimate, Brussels Airlines oferuje portfel różnych projektów związanych z ochroną klimatu, co zapewnia trwałe kompensowanie emisji CO2 wywołanych podróżami służbowymi.

Brussels Airlines stawia sobie za cel nie tylko zapewnienie wyjątkowego doświadczenia podróżnym, ale także dbanie o naszą planetę. To inicjatywa, która stanowi przykład troski o środowisko naturalne i dążenie do neutralności pod względem emisji CO2 w lotnictwie.

Dzięki tym działaniom Brussels Airlines pozostaje na czele działań na rzecz ochrony klimatu i staje się wzorem dla innych linii lotniczych.