Lufthansa Airlines wzbogaca ofertę menu w Klasie Biznes

Jakie niespodzianki czekają na pasażerów?

Lufthansa Airlines postanowiły wzbogacić menu oferowane w Klasie Biznes na rejsach długodystansowych: Najnowsza propozycja niemieckiego przewoźnika może zachwycić największych smakoszy.

Co znajduje się w ofercie kulinarnej niemieckich linii lotniczych?

  • Nowy autorski drink- Avionic, serwowany jako welcome drink i alternatywa dla wody i wina musującego. Avionic Apéritif, oparty na nutach brzoskwini i dzikich ziół łąkowych, jest mieszany z lodem i tonikiem.

  • Specjalny ręcznie wyrabiany chleb-opracowany wyłącznie dla Lufthansy przez Światowego Piekarza Roku 2022 Axela Schmitta będzie podawany z ręcznie robionym masłem i wysokiej jakości oliwą z oliwek jako przystawka. W każdym kwartale dostępny będzie inny rodzaj chleba stworzony specjalnie dla Lufthansy.

  • Po raz pierwszy goście Klasy Biznes otrzymają wegetariański amuse-bouche, od antipasti po sushi, w formie przystawki do pierwszego serwisu na pokładzie.

  • Pomiędzy posiłkami dostępna jest nowa modułowa oferta przekąsek, zmieniająca się w zależności od długości trasy i pory dnia. Obejmuje ona przekąski, świeże owoce, a w przypadku dłuższych lotów, świeże słone i słodkie przysmaki, a wśród nich szaszłyki z pomidorów i mozzarelli lub pastrami.

Począwszy od czerwca 2024 roku, każdy pasażer otrzyma małe pudełko czekoladek Lindt w ekskluzywnym wzorze Lufthansy jako prezent pożegnalny.

Sprawdź szczegóły u konsultantów Weco-Travel lub na lufthansa.com.