Lufthansa Airlines uruchomią nowe trasy obsługiwane przez A380

Latem 2023 r. popularny Airbus A380 - największy na świecie samolot pasażerski- powrócił do rozkładu niemieckiego przewoźnika.

Już od 31 marca Lufthansa Airlines uruchomią nowe rejsy obsługiwane przez A380 na trasach z Monachium do Nowego Jorku, Los Angeles, oraz do Waszyngtonu.

Airbus A380 gwarantuje niezwykłe poczucie komfortu. Dysponując dwoma pokładami — głównym i górnym — maszyna, potocznie zwana "Super Jumbo", oferuje znacznie więcej miejsca niż inne samoloty, mieszcząc łącznie do 509 pasażerów.

Airbus A380 mierzy 73 metry długości i 24 metry wysokości, a jego masa startowa wynosi do 560 ton. Wyposażony w cztery silniki o ciągu 70 000 funtów każdy. A380 jest niezwykle cichy, dzięki specjalnie zaprojektowanej osłonie zewnętrznej tłumiącej dźwięki zarówno z wnętrza, jak i z zewnątrz samolotu, zapewniając pasażerom komfortowy lot.

Choć A380 ma imponujące rozmiary, jest bardzo cichy za sprawą specjalnie zaprojektowanego poszycia zewnętrznego, które tłumi dźwięki zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz samolotu, umożliwiając pasażerom komfortowy i cichy lot.

Sprawdź szczegóły u konsultantów Weco-Travel.