Lotnisko w Monachium triumfuje z 5. gwiazdkami od Skytrax

Południowy Hub Lufthansa utrzymuje status jednego z trzech europejskich lotnisk z najwyższymi wyróżnieniami.

Lotnisko im. Franza Josefa Straussa w Monachium kontynuuje doskonałą passę, zdobywając prestiżową 5-gwiazdkową ocenę od Skytrax czwarty rok z rzędu! Jest to jedno z trzech europejskich lotnisk, które mogą pochwalić się tym zaszczytnym osiągnięciem.

Jest to znaczące osiągnięcie, które potwierdza, że lotnisko w Monachium jest kluczowym węzłem operacyjnym dla linii lotniczych Lufthansa i drugim co do wielkości węzłem przesiadkowym w Niemczech.

Skytrax docenił nie tylko łatwość nawigacji, ale także zaawansowane procesy digitalizacji, takie jak zastosowanie danych biometrycznych, czytelne oznaczenie, uproszczone procesy podróży. Bawarskie lotnisko wyróżnia się doskonałą jakością obsługi, nowoczesnym otoczeniem i wyjątkowym komfortem, przy zachowaniu nieskazitelnej czystości.

Z myślą o sezonie zimowym 2023/2024 linie lotnicze Lufthansa Group oferują podróżnym ponad 120 miejsc docelowych w 46 krajach za pośrednictwem hubu w Monachium (MUC). Monachium jest również bazą dla samolotów Airbus A380 Lufthansy, które codziennie odlatują do Bangkoku i Los Angeles.

Niezależnie od celu podróży, lotnisko w Monachium zapewnia relaksujący początek podróży lub wygodny transfer.

Dowiedz się więcej od konsultantó Weco-Travel.