Dziewięć połączeń do Meksyku z Emirates i United

Emirates rozszerza partnerstwo code-share z United o Meksyk

Linie Emirates podjęły ważny krok w ramach współpracy codeshare z United, wprowadzając dziewięć nowych połączeń do Meksyku. Pasażerowie Emirates będą teraz mieli dostęp do ośmiu nowych kierunków w tym kraju, obok już obsługiwanego Mexico City.

Partnerstwo code-share Emirates i United obejmuje wiele miast w Stanach Zjednoczonych i stanowi pierwszy krok w kierunku ekspansji poza granice USA. Dzięki temu partnerstwu pasażerowie Emirates, którzy lecą do dwóch punktów w USA-Chicago lub Houston, mogą teraz łatwo kontynuować swoją podróż do urokliwych miejsc w Meksyku. W nowej ofercie znajdują się takie destynacje jak Cancun, Cozumel, Monterrey, Puerto Vallarta, Guadalajara, San Jose Del Cabo, Leon/Guanajuato i Queretaro.

Nowe możliwości podróży nie kończą się na tym. Umowa code-share umożliwia także większą elastyczność w wyborze godzin lotów, co oznacza, że pasażerowie Emirates mają teraz więcej opcji lotów do stolicy Meksyku. W zależności od planów podróży, można skorzystać z codziennych połączeń Emirates z Dubaju z przesiadką w Barcelonie lub dokonać osobnej rezerwacji na loty codeshare.

Rejsy do Houston realizowane są na pokładzie flagowego samolotu Emirates A380. Natomiast loty między Dubajem a Chicago, są obsługiwane przez Boeinga 777.

Dowiedz się więcej od konsultantów Weco-Travel.