Doświadcz ekskluzywnego i relaksującego lotu w kabinie Business podczas rejsu na Mauritius

Oferta promocyjna Air France trwa do 24.05.2023

Wybierz się w niezapomnianą podróż na Mauritius na pokładzie linii Air France. Zapewnij sobie dobre samopoczucie podczas całego lotu, decydując się na spersonalizowaną kabinę biznes. Będzie to twoja osobista przestrzeń, którą możesz wykorzystać jako biuro, restaurację, miejsce relaksu i sypialnię.

Oferta promocyjna na loty długodystansowe w klasie business trwa do 24.05.2023

Odkryj zaczarowaną dzikość i spokój południa wyspy. Niekończące się plaże, laguna o idealnej temperaturze wody, bujna roślinność przylegająca do brzegów Oceanu Indyjskiego, wysublimowane pola golfowe, hotele w stylu glamour , i uśmiechy Maurytyjczyków. Odwiedź zatoczki, opuszczone plaże. Usłysz tradycyjną muzykę, brzmienie ravane, dużych płaski bębnów i główny instrument Sega. Nieco dalej na zachód, majestatyczna góra Morne czuwa nad eleganckimi hotelami ulokowanymi wzdłuż półwyspu.

Jadąc drogą na północ, zatrzymaj się w Mahébourg, gdzie w poniedziałki uliczni sprzedawcy wystawiają swoje towary. Pola trzciny cukrowej i plantacje herbaty rozciągają się we wszystkich kierunkach, a wspaniałe zapachy frangipani, hibiskusa i anturium roztaczają się wokół wielu indyjskich świątyń. Więcej roślin i kwiatów wyspy można odkryć w Pamplemousses w Ogrodzie Botanicznym im. Sir Seewoosagura Ramgoolama, gdzie zobaczysz drzewo płomienne, gwajakowe i chińskie drzewo kamforowe. Aby zregenerować siły po tych ekscytujących przygodach, poświęć chwilę na relaks w Grand Bay i jego spokojnym porcie. Stamtąd można udać się do Port-Louis, stolicy, z nadbrzeżnymi sklepami i tętniącym życiem targiem, który oferuje niezliczone egzotyczne zapachy, ożywiające wszystkie zmysły.

Zainspiruj się bogatą ofertą połączeń po świecie od Air France.

Zapytaj konsultantów Weco-Travel o warunki promocji.