Sprawdzony partner w kompleksowej organizacji podróży służbowych
Świadczymy Klientom kompleksowe usługi doradcze oraz technologiczne z zakresu zarządzania podróżami służbowymi i organizacji imprez.
17.11.2026- spotkanie w Sky Hall
W Sky Hall, na 28. piętrze warszawskiego wieżowca, zatrzymaliśmy się na chwilę, aby odetchnąć od codzienności. Nastrojowe światło świec, zjawiskowa panorama miasta i towarzysząca wydarzeniu muzyka filmowa na żywo wprawiły uczestników spotkania w dobry nastrój, tworząc przestrzeń do refleksji w temacie: „Jak osiągnąć spokój?”.
Nasz gość specjalny, @Iwona Guzowska – mistrzyni Europy i świata w boksie zawodowym oraz kickboxingu a obecnie mówczyni – porwała nas opowieścią o sile spokoju. Przypomniała, że odnalezienie równowagi to nie ucieczka od wyzwań, lecz akceptacja zmieniających się okoliczności, umiejętność wyciszenia myśli i świadomego oddechu. Odwaga może iść w parze z łagodnością a energia z harmonią. Zaś spokój to jakość życia, którą nadajemy sobie sami i płynie z naszego wnętrza.
Krzysztof Meclik z Lufthansa Group i Maria Baniewicz z Amadeus Polska opowiedzieli, że właściwy partner potrafi wspierać nie tylko logistykę,ale też zadbać o komfort podróży oraz przyjazną dla podróżnego technologię.
Edyta Rosowska wraz z Wojciechem Kożuchowskim przypomnieli, że spokój jest synonimem bezpieczeństwa. Partner w organizacji spotkań i podróży służbowych jest świadomy swoich odpowiedzialności. Ma wiedzę, doświadczenie, umiejętności oraz kompletny zespół ludzi, którzy troszczą się o spokój klienta na każdym etapie. Jest cenną walutą w dynamicznych czasach, którą klienci otrzymują we współpracy z nami i naszymi licznymi partnerami.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami - gościom za obecność, zaangażowanie i otwartość rozmowie a partnerom za nieocenione wsparcie przy organizacji wydarzenia.