Usługa prywatnego kierowcy, poczekalnie Emirates i poczekalnie partnerskie

Poniżej przedstawiamy usługi premium dostępne dla pasażerów Emirates przed wejściem i po wyjściu z samolotu.

Poniżej przedstawiamy usługi premium dostępne dla pasażerów Emirates przed wejściem i po wyjściu z samolotu. Ze względu na pandemię niektóre usługi są niedostępne w poszczególnych portach docelowych.

Usługa prywatnego kierowcy

Usługa prywatnego kierowcy jest dostępna zarówno w Warszawie, jak i w Dubaju. Oczywiście przestrzegamy wszelkich przepisów bezpieczeństwa, aby zapewnić naszym pasażerom spokojną podróż w drodze na lotnisko i z lotniska.

W Dubaju nasi kierowcy noszą maseczki i rękawiczki. Pasażerowie są również zobligowani do przestrzegania lokalnych wytycznych bezpieczeństwa i powinni mieć ze sobą własne rękawiczki oraz maseczkę, jeśli ich noszenie jest wymagane. W samochodzie dostępny będzie płyn do dezynfekcji dłoni. Aby zachować bezpieczną odległość między kierowcą a pasażerami, należy usiąść na tylnym siedzeniu. Liczba osób znajdujących się w samochodzie jest ograniczona. Na początku dyżuru każdego kierowcy pojazd jest dokładnie myty i dezynfekowany. Wnętrze samochodu podlega dezynfekcji po każdym kursie, w tym także sprzączki pasów bezpieczeństwa, klamki, przełączniki i rolety przeciwsłoneczne.

Poczekalnie na świecie

1.Poczekalnie w Warszawie

Salon Preludium czynny w godz. 05.00-21.00 Salon Bolero czynny w godz. 08.00-18.00 Oferta cateringowa w obydwu Salonach Executive nadal pozostaje w formule na wynos.

2.Poczekalnie Emirates w Dubaju

Poczekalnia klasy biznes w Hali B w Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Dubaju jest otwarta – oferuje pełny zakres usług. Realizowana jest tam również usługa prywatnej poczekalni dla pasażerów pierwszej klasy. Korzystanie z poczekalni jest bezpłatne dla pasażerów pierwszej klasy i klasy biznes oraz uprawnionych członków Emirates Skywards. Oferowany jest także płatny dostęp do poczekalni.

3.Poczekalnia na Seszelach

Pasażerowie pierwszej klasy i klasy biznes, a także uprawieni do tego członkowie Emirates Skywards (poziom platinum i gold) mogą skorzystać z partnerskiej poczekalni na lotnisku na Seszelach. Obecnie nie ma ograniczeń dostępu, dostęp dla pozostałych podróżnych jest płatny, opłata wynosi EUR40/USD45.

4.Poczekalnie na Malediwach

W Porcie lotniczym Male są dostępne dwie poczekalnie. Liczba miejsc w poczekalni jest ograniczona z powodu Covid-19. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsc.

  1. Leeli Lounge – poczekalnia partnerska dostępna dla podróżnych Emirates
  2. Maamahi Lounge – prywatna dodatkowo płatna poczekalnia. Na tę chwilę koszt dostępu dla jednej osoby wynosi 215 dolarów.

5.Poczekalnia w Kolombo

Tylko jedna poczekalnia na lotnisku w Kolombo jest dostępna dla podróżnych – Palmstrip Lounge. Liczba miejsc w poczekalni jest ograniczona, oferowane są tylko napoje/ zimne przekąski.

Obostrzenia podróżne w poszczególnych krajach często się zmieniają, dlatego zalecamy sprawdzenie dostępności poczekalni w danym porcie docelowym tuż przed wylotem.