THE LOFT linii Brussels Airlines i firmy Lexus zdobywa nagrodę World Travel Award !

Salonik Brussels Airlines na lotnisku w Brukseli, THE LOFT, już drugi rok z rzędu został uhonorowany nagrodą World Travel Award - „Europe’s Leading Airport Lounge 2020”.

Salonik Brussels Airlines na lotnisku w Brukseli, THE LOFT, już drugi rok z rzędu został uhonorowany nagrodą World Travel Award - „Europe’s Leading Airport Lounge 2020”.

THE LOFT to wyjątkowa koncepcja saloniku, łącząca komfort, technologię, design „Belgitude” i japońską gościnność. Otworzył on swoje podwoje 25 czerwca 2018 roku jako relaksująca, nowa przestrzeń dla międzynarodowych podróżnych, inspirowana luksusem Lexusa, designem i gościnnością Omotenashi.

Salonik ma powierzchnię 2040 m2, oferuje miejsca siedzące dla 500 osób. Jest podzielony na obszary o różnych klimatach i funkcjach, w tym centralny bar, strefy do siedzenia i przestrzeń do odpoczynku, która jest idealna dla tych, którzy muszą pracować w ruchu.

Odwiedzającym oferuje unikalną mieszankę funkcji premium, np.:

  • indywidualne pokoje na drzemkę z sufitem w kształcie gwiazdy
  • fotele masujące Lexus LS z efektem Shiatsu
  • różnorodność świeżych organicznych potraw i napojów od Foodmaker i Rombouts
  • krany do piwa, w tym najlepsze piwa belgijskie
  • dedykowany pokój odsłuchowy Mark Levinson hi-end i wiele innych.

Nagrody World Travel Awards są przyznawane organizacjom, które są cenione za swoje zaangażowanie w doskonałość. Zarówno klienci, jak i profesjonaliści z branży podróży i turystyki głosowali na THE LOFT przez Brussels Airlines i Lexusa jako zwycięzcę w swojej kategorii. O ile nagroda jest uznaniem produktu, który THE LOFT oferuje od czerwca 2018 roku, głosowanie na World Travel Awards odbyło się podczas pandemii koronawirusa, kiedy Brussels Airlines i Lexus oferowały produkt i usługę dostosowaną zgodnie z aktualnymi środkami bezpieczeństwa i higieny pracy. Fakt, że klienci i profesjonaliści głosowali na THE LOFT nawet w tym wyjątkowym momencie, sprawia, że nagroda jest jeszcze cenniejsza, ponieważ obie firmy robią wszystko, co w ich mocy, aby bez względu na okoliczności nadal stawiać klienta w centrum uwagi.

W następstwie decyzji belgijskiego rządu federalnego o czasowym zamknięciu sektora hotelarskiego w walce z rozprzestrzenianiem się COVID-19, THE LOFT linii Brussels Airlines i Lexusa jest obecnie zamknięty. W międzyczasie Brussels Airlines i Lexus przygotowały wszystko do bezpiecznego ponownego otwarcia, gdy tylko pozwolą na to okoliczności.