TAP Portugal wznowił loty z Warszawy

Linie lotnicze TAP Portugal wznowiły pod koniec marca loty z warszawskiego Lotniska Chopina do Lizbony.

Linie lotnicze TAP Portugal wznowiły pod koniec marca loty z warszawskiego Lotniska Chopina do Lizbony.

Połączenia są realizowane samolotami Airbus A320neo trzy razy w tygodniu (w czwartki, soboty i niedziele). Przyloty z Lizbony są planowane na 18:15, zaś wyloty z Warszawy na 19:10.

We współpracy portugalskiego przewoźnika z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT, połączenia przez stołeczny port będą oferowane także do największych miast w Polsce, w tym do Krakowa, Poznania, Gdańska i Wrocławia.

Dzięki kierunkom oferowanym przez TAP w Lizbonie, polscy pasażerowie mogą również korzystać z atrakcyjnych połączeń do Porto, Algarve i archipelagów Azorów i Madery w Portugalii, a także do Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej oraz Afryki.

Linia TAP Air Portugal stopniowo wznawia swoją działalność i zaplanowała na sezon letni 2021 loty między Portugalią a Brazylią, Stanami Zjednoczonymi, Kanadą i meksykańskim Cancun. Dzięki TAP wiele afrykańskich kierunków, takich jak Wyspy Zielonego Przylądka, Senegal czy Angola, jest również w zasięgu ręki. Jak zaznacza przewoźnik, trasy i loty zostaną dostosowane w zależności od okoliczności.