✈ Szalona Środa. Loty już od 299 PLN w jedną stronę. ✈

Szalona Środa w LOT!

Szalona Środa w LOT!

W naszej ofercie znajdziesz idealne kierunki na letni urlop! Specjalnie dla Was rozszerzamy naszą wakacyjną ofertę o bezpośrednie połączenia z Katowic, Gdańska czy Poznania! Zaplanuj swoją podróż już dziś - sprawdź loty do USA i Kanady! Leć bezpośrednio z Krakowa do Nowego Jorku, czy z Warszawy do Toronto i Miami.

Oferta ważna tylko 12 maja 2021

Loty już od 299 PLN w jedną stronę

Sprawdź okres podróży, na który obowiązuje promocyjna cena Wakacyjne nowości - loty z Gdańska, Katowic i Poznania Bezpośrednie loty: z Gdańska na Rodos; z Katowic do Lamezia Terme; z Poznania do Salonik.

Odkryj Kalabrię w południowych Włoszech i leć do Lamezia Terme. Ikoną regionu są pikantne papryczki Peperoncino. Latem odbywa się poświęcony im festiwal z konkursem na jak największą ilość zjedzonych papryczek. Odważyłbyś się wziąć udział? Lamezia Terme znane jest szczególnie z Term Charona. Źródła bogate w siarkę, wapno i potas dostarczą niezbędnych minerałów. Wybierz się do Parku Narodowego Pollino - rafting, wspinaczka, kolarstwo górskie to tylko kilka z atrakcji których możesz tam doświadczyć

Loty po Europie - już od 299 PLN w obie strony

Loty do Kanady i USA Bezpośrednie loty z Warszawy do Miami i Toronto oraz z Krakowa do Nowego Jorku

Oferta obowiązuje w dniu 12 maja 2021.

*Oferta dotyczy podróży z Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy, Wrocławia, i Zielonej Góry. ** Oferta dotyczy bezpośrednich lotów z Gdańska na Rodos; z Katowic do Lamezia Terme; z Poznania do Salonik oraz z Krakowa do Nowego Jorku.

Cena może ulec zmianie w zależności od terminu wylotu