PLL LOT rozszerza ofertę posiłków przedpłaconych

Z przyjemnością informujemy, że linie lotnicze PLL Lot zmodyfikowały ofertę przedpłaconych posiłków dostarczanych na pokłady samolotów dla pasażerów LOT Economy Class.

Z przyjemnością informujemy, że linie lotnicze PLL Lot zmodyfikowały ofertę przedpłaconych posiłków dostarczanych na pokłady samolotów dla pasażerów LOT Economy Class.

Dania wegetariańskie, wegańskie i mięsne, świeże przekąski, a także sałatki i koktajle owocowo-warzywne – od teraz pasażerowie LOT Economy Class mogą wybierać spośród blisko 30 różnych posiłków dopasowanych do ich potrzeb i preferencji żywieniowych.

Analizując wyniki badań satysfakcji i opinie swoich pasażerów przewoźnik zmodyfikował swoją ofertę tak, aby w pełni odpowiedzieć na preferencje żywieniowe klientów - przy tak dużym doborze zdrowych, smacznych i świeżych produktów każdy znajdzie coś dla siebie. Z drugiej strony,linie lotnicze PLL LOT świadomie podeszły do zarządzania ofertą swoich produktów na pokładzie, tak aby jeszcze efektywniej, ekonomiczniej i w sposób przyjazny środowisku prowadzić serwis pokładowy.

Dbając o bezpieczeństwo i komfort pasażerów, przygotowanie posiłków odbywa się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa obowiązujących w pandemii. Płatność za posiłki przed podróżą gwarantuje także maksymalne ograniczenie kontaktu z załogą na pokładzie.

Oferta dostępna jest na rejsach międzynarodowych średniego zasięgu z i do Polski za pośrednictwem wszystkich kanałów sprzedaży nawet do 24 godzin przed podróżą. Pasażerowie podróżujący na rejsach krótkodystansowych mają możliwość zamówienia ulubionego dania na 24 godziny przed rejsem z Warszawy/Krakowa/Katowic/Wrocławia- z reszty portów zamówienie musi zostać złożone na 48 godzin przed planowanym wylotem.

Liczba dostępnych posiłków zamówienia jest ograniczona ze względu na możliwości załadunkowe.

Zestawy podawane na tacy oraz torty są dostępne wyłącznie na rejsach powyżej 90 minut.