PLL LOT: lato 2021 - nowe połączenia już dostępne w sprzedaży!

W sezonie letnim ‘21 LOT planuje zwiększyć oferowanie i zaznaczyć obecność na rynku podróży turystycznych i czarterowych, oferując około 1 mln miejsc na trasach turystycznych.

W sezonie letnim ‘21 LOT planuje zwiększyć oferowanie i zaznaczyć obecność na rynku podróży turystycznych i czarterowych, oferując około 1 mln miejsc na trasach turystycznych. Przewoźnik proponuje ponad 20 tras wakacyjnych. Wśród nowości znajdują się cieszące się dużą popularnością turystów miasta, m.in Mykonos i Palermo. Dostępne będą również znane pasażerom z tegorocznej akcji LOTnaWakacje kierunki, takie jak: wyspy -Majorka, Santorini, Rodos czy Zakyntos, a także Malta oraz miasta Ateny, Burgas, Saloniki, Tirana i Warna. Ponadto, LOT będzie obsługiwał bezpośrednie rejsy do Barcelony, Wenecji, na Korfu, do Larnaki, Nicei, Splitu, Dubrownika i Zadaru. Połączenia będą realizowane z Warszawy, a wybrane kierunki także z Katowic.

Oferta proponowana przez PLL LOT, wyróżnia się najwyższymi standardami bezpieczeństwa, nowoczesną flotą i gwarancją wysokiej jakość obsługi pasażera. Docelowy kształt siatki połączeń w sezonie letnim ‘21 będzie oczywiście uzależniony od sytuacji pandemicznej na świecie. Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem.