Lufthansa Group. Beztroski start z odpowiednim przygotowaniem

Szybko, łatwo, wygodnie: cyfrowa kontrola dokumentów. Beztroski start z odpowiednim przygotowaniem.

Zdajemy sobie sprawę, że mogą Państwo mieć pytania dotyczące następnej podróży i zastanawiać się, jak najlepiej się do niej przygotować. Czy mam wszystkie potrzebne dokumenty do podróży? Czy są one odpowiednie i ważne na najbliższą podróż?

Szybko, łatwo, wygodnie: cyfrowa kontrola dokumentów

Polecamy Państwu, aby przed wylotem sprawdzili swoje dokumenty podróży związane z obecną sytuacją pandemiczną np. cyfrowe wnioski o wjazd, wyniki testu na COVID-19 lub dowód szczepienia) w Health Entry Support Centre linii Lufthansa Group.

Dzięki temu z wyprzedzeniem otrzymają Państwo informacje, czy dokumenty podróży są ważne do wjazdu lub czy istnieje pilna potrzeba dostarczenia nowych.

Jeśli dokumenty przejdą pozytywną kontrolę, w czasie odprawy pasażerowie otrzymają również cyfrową kartę pokładową.

-Cyfrowa kontrola dokumentów jest już dostępna na wszystkich trasach Austrian Airlines, Lufthansy i SWISS do Austrii, Niemiec i Szwajcarii, a także na wielu rejsach z tych krajów.

-W Brussels Airlines z usługi można korzystać na rejsach wylatujących z Francji, Grecji, Włoch, Portugalii i Hiszpanii

-Dokumenty można wprowadzić nie wcześniej niż 72 godziny i nie później niż 12 godzin przed wylotem

  • Cyfrową kontrolę dokumentów można przeprowadzić wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej linii lotniczej, na której dokumencie wystawiono bilet

-Zalecamy, aby podróżni zabrali ze sobą w podróż wszystkie przesłane i zaakceptowane przez system dokumenty, aby w razie potrzeby mogli je okazać

Więcej informacji na stronach:lh.com, austrian.com, brusslesairlines.com , swiss.com