Ekskluzywne oferty z kartą pokładową Emirates przez cały okres trwania Expo 2020!

Dodajemy jeszcze więcej ofert i rabatów przez cały okres trwania wystawy światowej w Dubaju pomiędzy 1 października 2021 r. a 31 marca 2022 r.

Z przyjemnością informujemy, że powraca My Emirates Pass z ekskluzywnymi ofertami z okazji Expo 2020. Dodajemy jeszcze więcej ofert i rabatów przez cały okres trwania wystawy światowej w Dubaju pomiędzy 1 października 2021 r. a 31 marca 2022 r.

Wystarczy, że odwiedzający Dubaj okażą kartę pokładową Emirates w uczestniczących w promocji sklepach, restauracjach, spa lub innych dostępnych atrakcjach. Będziemy prezentować unikalną ofertę dla największych atrakcji w mieście, zaczynając od bezpłatnych wejściówek do wyjątkowego Dubai Frame. Atrakcja ta oferuje wspaniałe widoki na cały Dubaj - od historycznej części miasta Deira po nowoczesne drapacze chmur przy Sheikh Zayed Road. Aby skorzystać z bezpłatnego biletu do Dubai Frame, odwiedzający muszą po prostu okazać kartę pokładową Emirates przed wejściem do atrakcji.

Podróżni mają do odkrycia setki innych ekskluzywnych ofert w Dubaju i Zjednoczonych Emiratach Arabskich w trakcie trwania Expo 2020. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu i odkrycia Zjednoczonych Emiratów Arabskich za mniej dzięki karcie pokładowej My Emirates Pass. Mamy świetną wiadomość dla wszystkich podróżnych lecących do Dubaju. Pasażerowie wybierający Dubaj jako port docelowej podróży są zwolnieni z wykonania drugiego testu PCR na obecność COVID-19 po przylocie do Międzynarodowego Portu Lotniczego w Dubaju.

Obowiązek wykonania testu PCR RT-PCR na obecność COVID-19 nie wcześniej niż 72 godziny przed wylotem do Dubaju pozostaje bez zmian