Aktualności British Airways

Linie lotnicze British Airways w uzupełnieniu do taryf Basic, Standard/Plus i Fully Flexible,British Airways wprowadziły dwa nowe typy taryf Select i Select Pro.

Nowe taryfy

Linie lotnicze British Airways w uzupełnieniu do taryf Basic, Standard/Plus i Fully Flexible,British Airways wprowadziły dwa nowe typy taryf Select i Select Pro. Nowe taryfy pozwalają klientom na znacznie większą elastyczność,możliwość bezkosztowej zmiany planów, anulowania rezerwacji i wystąpienia o pełen lub częściowy zwrot. Taryfy Select i Select PRO będą dostępne we wszystkich klasach podróży, z wyłączeniem niektórych tras i regionów.

Nowy catering - Speedbird Café

Speedbird Café to usługa , która umozliwia klientom zamówienie i opłacenie posiłku przed wylotem w klasie ekonomicznej - Euro Traveller. Nowa propozycja cateringu, opracowana przez Toma Kerridgea, gwarantuje większy wybór napojów oraz przekąsek. Wszystkie przedpłacone zamówienia będą dostarczone do klienta w czasie lotu. Jednocześnie zlikwidowana zostanie mozliwość zakupienia posiłku na pokładzie.

Ekspansja aplikacji VeriFLY Trial

Linie British Airways zakończyły testy aplikacji VeriFLY na rejsach do USA i podjęły decyzję o rozszerzeniu usługi na na lotach z USA do Wielkiej Brytanii. Aplikacja umożliwi wszystkim tym, którzy mogą podróżować,na przgotowanie niezbędnej dokumentacji przed pojawieniem się na lotnisku.

Więcej informacji na stronie: ba.com