Kontakt z nami:tel: , fax:

Weco-Travel - nowe biuro w Gdańsku -


Kto stoi w miejscu ten się cofa. Weco-Travel nigdy nie stoi w miejscu i rozwija się, często równolegle na różnych płaszczyznach.
Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Weco-Travel otworzyło swój nowy oddział na północy Polski - w Gdańsku.

Tym samym dołączył do nas zespoł specjalistów oraz profesjonalistów z branży business travel:

Lilianna Łoś

, Dyrektor biura w Gdańsku. Lilianna w branży business travel jest od 1980 roku, swoje doświadczenie zdobywała m.in w PLL LOT oraz Travel Service.

 

 

Paulina Szeremeta

, w branży od ponad 10 lat. W Weco-Travel zajmuje stanowisko Senior Invoicing Specialist. Wcześniej współpracowała m.in. z firmą Travel Service.

 

Marzena Weinberger 

w Weco-Travel zajmuje stanowisko Key Account Managera. W branży od ponad 15 lat, w tym czasie zdobywała doświadczenie w PLL LOT oraz Travel Service.

 

Izabela Stempińska

– Konsultant lotniczy. Izabela jest obecna w branży ponad 20 lat, a swoje doświadczenie zdobywała w PLL LOT i Travel Service

 

Izabela Michalak

. Iza również jest konsultantem lotniczym z ponad 20 letnim doświadczeniem, które zdobywała w PLL LOT, Fly Away oraz Travel Service.

 

Adam Sroczyński 

jest kolejnym pracownikiem działu AIR biura Weco-Travel w Gdańsku i zajmuje stanowisko konsultanta lotniczego. Adam podobnie jak koleżanki ma ponad 20 letnie doświadczenie w branży business travel. W ciągu tych lat współpracował z PLL LOT, Fly Away, BP Partner oraz Travel Service.

 

Hanna Bączek 

oraz 

Małgorzata Paluch 

to również osoby z działu AIR odziału Weco-Travel w Gdańsku. Hanna w branży od 15 lat, Małgorzata od ponad 20 lat. W trakcie swojej przygody z branżą turystyczną koleżanki współpracowały między innymi z Travel Service, a Małgorzata dodatkowo z BP Gromada oraz BP Partner.


Weco-Travel Gdańsk

Al. Grunwaldzka 82

80-309 Gdańsk

tel. 58 785 01 80

pn. - pt.: 08:00 - 18:00

sob.: 09:00 - 15:00

niedz.: nieczynne