Kontakt z nami:tel: , fax:

Wstęp do sekcji Podróże i Bezpieczeństwo


 

Jako firma działająca w kilku krajach i współpracująca z międzynarodowymi klientami, zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest poważne potraktowanie sytuacji związanej z pandemią COVID-19 i skupienie naszej uwagi przede wszystkim na zdrowiu i bezpieczeństwie.

Priorytetem naszej firmy w tej sytuacji jest zapewnienie ciągłości i najwyższej jakości świadczonych usług, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa zarówno klientom, jak i pracownikom Weco-Travel. W ramach struktury organizacyjnej powołano zespół, którego zadaniem jest bieżące monitorowanie sytuacji i koordynacja wszelkich podejmowanych działań.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i Partnerów, zapraszamy do zapoznania się z niniejszą stroną informacyjną Weco-Travel.

Strona ma na celu dostarczanie aktualnych informacji i linków do źródeł, które pomogą Państwu być na bieżąco. Zachęcamy do jej systematycznego sprawdzania, ponieważ informacje będą aktualizowane w miarę udostępniania nowych danych.

Informacje, podane w niniejszej sekcji "Podróże i Bezpieczeństwo", służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią żadnej formy porady prawnej lub medycznej. Nie należy ich traktować jako substytut konkretnej porady dotyczącej określonych okoliczności. Weco-Travel nie ponosi odpowiedzialności wobec użytkownika ani nikogo innego za jakiekolwiek straty, roszczenia lub szkody wynikające z korzystania lub polegania na treściach zamieszczonych na tej stronie.

Użytkownik może uzyskiwać dostęp do witryn stron trzecich za pośrednictwem hiperłączy znajdujących się w niniejszej Witrynie. Weco-Travel nie ponosi jednak odpowiedzialności za informacje zamieszczane na stronach osób trzecich ani za sposób i zakres przetwarzania danych osobowych Użytkowników, co pozostaje wyłączną odpowiedzialnością tych stron.

W przypadku pytań, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej.