Kontakt z nami:tel: , fax:

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE - Futurystyczny świat

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE - Futurystyczny świat

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE - Futurystyczny świat

Emiraty Arabskie kojarzone są z najbardziej luksusowymi hotelami świata, drapaczami chmur swoją architekturą daleko wybiegającymi w przyszłość. To właśnie tu shejkowie realizują swoje odważne wizje, które maja odzwierciedlenie w niezwykłych projektach. Jeden z nich koniecznie trzeba zobaczyć: najwyższy budynek na świecie Burj Khalifa mierzący 828 metrów wysokości. Ze szczytu tego wieżowca można podziwiać imponującą panoramę miasta, ale ZEA ma do zaoferowania dużo więcej: sztuczne wyspy palmowe, pływające wille, kryty stok narciarski, najnowocześniejsze obiekty sportowe, ogromne centra handlowe, parki wodne, taxówki bez kierowców, pierwsze na świecie ekologiczne miasto Masdar. W ZEA nie brakuje też tradycyjnych arabskich targów pełnych aromatycznych przypraw, ubrań i złota oraz muzyki.

Amatorów wrażeń sportowych zapraszamy do Ferrari World - parku rozrywki oraz tor F1 w Abu Dhabi. Pustynne safari i jazda na wydmach, kieliszek szampana o zachodzie słońca, pokaz tresury sokoła i kolacja w obozie beduińskim spodoba się każdej grupie.

Propozycja programu: 5dni (4 noce), hotel 4*, zwiedzanie Dubaju, zwiedzanie Abu Dhabi i wycieczka do Ferrari World, wjazd na najwyższy Budynek Świata – Burj Khalifa, kolacja na statku, rejs po Creek , Safari  jeepami po pustyni, gifty niespodzianki, oprawa brandingowa, ubezpieczenie, opieka pilota.

Cena: 6500 PLN/os


Powrót