Kontakt z nami:tel: , fax:

TAJLANDIA - Most na rzece Kwai i rajskie plaże

TAJLANDIA -  Most na rzece Kwai i rajskie plaże

TAJLANDIA -  Most na rzece Kwai i rajskie plaże

Tajlandia kraj kontrastów – tutaj nawet najbardziej wymagający turysta znajdzie coś ciekawego dla siebie. Grupy Incentive doceniają wspaniałe  plaże, różnorodną kuchnię,  bogactwo owoców i przyjaznych mieszkańców .

Będąc w Tajlandii koniecznie trzeba odwiedzić miejsca związane z kultem religijnym  - niesamowitą królewską świątynię Wat Pho z leżącym posągiem Buddy oraz Wielki Pałac.

Dla naszych grup przygotowaliśmy atrakcję specjalną : spacer po słynnym moście na rzece Kwai, ten element wyjazdu ze względu na nocleg w niezwykłym hotelu oraz kultowe miejsce będzie hitem wyjazdu.

Tajlandia to również zabawy do rana w najlepszych klubach w Bangkoku oraz jedna z najlepszych kuchni świata, słynąca z piekielnie ostrych potraw, ale też aromatycznych sosów rybnych, past curry ,trawy cytrynowej oraz potraw kuszących swoją egzotyką takich jak smażone owady.

Ze względu na porę deszczową najlepiej wybrać się do Tajlandii późną jesienią i zimą.

 

Propozycja programu: 7 dni (6 nocy), przelot liniami Emirates, hotel 4* i nocleg w drewnianych chatach na rzece Kwai, zwiedzanie Bangkoku, zwiedzanie pływającego targu, wyjazd  tuk tukami na kolację, spływ tratwami po rzece Kwai, przejażdżka na słoniach w Kanchanaburi, przelot na Phuket, clubbing, masaż tajski, relax na plażach, opieka pilota, ubezpieczenie, oprawa brandingowa, gifty

Cena: 8000 PLN/os


Powrót