Kontakt z nami:tel: , fax:

SERBIA - Bałkańska Przygoda

SERBIA - Bałkańska Przygoda

Bałkańska Przygoda

Nasza propozycja to 4 dniowy wyjazd integracyjny do serca Bałkanów – Serbii. Serbia położona jest w południowo wschodniej Europie. Graniczy min. z Bośnią i Hercegowiną, Czarnogórą, Chorwacją. Północna część to tereny nizinne, na południu przeważa krajobraz wyżynno-górski.

Nasza przygoda obejmie odwiedziny dwóch najważniejszych miast Serbii – Belgradu oraz Nowego Sadu. W programie: spacer po urokliwych uliczkach, zapoznanie z ciekawą architekturą miast, rejs po rzece Dunaj, a wieczorem smakowanie specjałów serbskich i kolacja w min. jednej z najstarszych restauracji w Belgradzie, wizyta w winnicy połączona z degustacją wina. Jak bałkańska przygoda to także wycieczka na południe kraju, które słynie z przepięknych malowniczych wiosek z drewnianymi chatami, które podziwiać możemy na filmach Emira Kusturicy. To właśnie w tym regionie słynny reżyser natchniony pięknem krajobrazu podczas kręcenia filmu „Życie jest cudem” zbudował wioskę, którą nazwał Kustendorf. Sam reżyser bywa tam często odpoczywając od zgiełku miasta, popijając kawę na tarasie. W programie proponujemy Państwu wizytę oraz lunch w tym urokliwym miejscu. Atrakcja, która na długo zostanie w Państwa pamięci to przejażdżka muzealnym pociągiem Sargan Eight.

Nasza oferta: zakwaterowanie w 4* hotelach, ubezpieczenie, w programie min.: rejs po rzece Dunaj, przejażdżka pociągiem Sargan Eight, wizyta i lunch w wiosce „Kustendorf”, zwiedzanie winnicy Kovacevic- degustacja wina, rakija tour, przelot PLL LOT

Cena 3700 PLN/os.


Powrót