Kontakt z nami:tel: , fax:

IRLANDIA – nie tylko whisky…

IRLANDIA – nie tylko whisky…

IRLANDIA – nie tylko whisky…

Irlandia jest trzecią największą wyspą w Europie, położoną u wybrzeży Wielkiej Brytanii. Znajdują się na niej terytoria dwóch państw: Irlandii oraz Irlandii Północnej, będącej częścią Zjednoczonego Królestwa. Szmaragdowa Wyspa jak się ją nazywa  swym pięknem oczaruje każdego. Potężne zamki rozsiane wokół zielonych równin, klify na oceanem, maleńkie urokliwe miasteczka. Jednak Irlandia to nie tylko zabytki i przyroda, to także wspaniała zabawa. Aby poczuć w pełni niesamowitą atmosferę wyspy, najlepiej odwiedzić ją w marcu, podczas Dnia św. Patryka. Święto to pełne jest radości, tańca oraz tradycyjnej muzyki ludowej.

Dla naszych grup bardzo dobrze sprawdzają się tez terminy kwiecień – czerwiec, miesiące jesienne. Aktywnym grupom  proponujemy zajęcia związane z golfem, wspinaczką, jazdą na rowerze. Miłośników historii zabieramy do starego Dublina, organizujemy kolacje w zamkach i konferencje w starych dworach. Zawsze dodajemy szczyptę lokalnych trunków podczas zwiedzania Browarów Guinessa czy jednej z destylarni lokalnej Whisky. 

Propozycja wyjazdu: 4 dni/ 3 noce, przelot liniami Ryanair lub Air Lingus, nocleg w hotelu – zamku, akademia golfa, rajd po barach piwnych, wycieczka rowerowa po irlandzkich równinach, kolacja na torze psich wyścigów + zakłady, nauka tańca irlandzkiego, wieczór z whisky.

 

Cena: 4500 PLN/os.


Powrót