Kontakt z nami:tel: , fax:

BIRMA- Kraina złotych świątyń

BIRMA- Kraina złotych świątyń

BIRMA- Kraina złotych świątyń

Birma a raczej Myanmar przez wielu nazywana złotą krainą to jedno z największych państw Azji południowo wschodniej, położona jest na półwyspie indochińskim nad zatoką Bengalską.

Niesamowite krajobrazy, piękne plaże Ngapali Beach, malownicze wioski na palach, które możemy podziwiać płynąc łodzią po słynnym 20 kilometrowym jeziorze Inle, gdzie rybacy używają nogi jako wiosła to wspaniała okazja do podpatrzenia codziennego życia Mjanmarczyków. Niezapomniane przeżycie to z pewnością odwiedziny w Bagan- magicznym miejscu, słynącym z licznych świątyń buddyjskich, mieniących się w słońcu złotem, najbardziej znana Shwedagon Pagoda.

Kuchnia z Myanmar ze względu na różnorodność etniczną oraz bliskie sąsiedztwo Tajlandii oraz Indii to królestwo smaków i aromatów, owoce morza, dobrze przyprawione mięsa, warzywa pachnące bazylią, kolendrą, kurkumą oraz galangal- przyprawą o smaku pieprzu i imbiru to prawdziwa uczta dla podniebienia.

Birma to jeden z najciekawszych zakątków w południowej Azji, nie do końca odkryty jeszcze przez turystów. Najlepiej odwiedzić ten kraj jesienią i zimą oraz wczesną wiosną.

Propozycja programu: 5 noclegów ( 6 dni), przelot Qatar Airways  hotel 4*, zwiedzanie Mandalaj, Bagan i słynne Pagody Shwedagon Pagoda, Złota Skała Kyaiktiyo, spływ łódkami po rzece Inle, odpoczynek na plaży Ngapali Beach,  ubezpieczenie, gifty, opieka pilota.

Cena:12000 PLN/os

 


Powrót