Kontakt z nami:tel: , fax:

Zdrowie i bezpieczeństwo najwyższym priorytetem

Zdrowie i bezpieczeństwo najwyższym priorytetem

Air France i KLM zawsze stawiają zdrowie i bezpieczeństwo klientów i personelu na pierwszym miejscu.

Aby podjąć odpowiednie środki w celu zapewnienia ich zdrowia i bezpieczeństwa linie lotnicze uważnie monitorują rozwój Covid-19, koronawirusa  i są w stałym kontakcie z różnymi krajowymi i międzynarodowymi organami ds. Zdrowia i lotnictwa.

Zapewnienie wysokich standardów higieny

Higiena, zarówno na pokładzie, jak i na lotnisku, ma dla nich ogromne znaczenie. Zapewnienie pasażerom bezpiecznego i zdrowego miejsca docelowego jest  najwyższym priorytetem i aby to zagwarantować, zawsze przestrzegają surowych zasad higieny. 

Samoloty są dokładnie myte i dezynfekowane  przed odlotem. Obejmuje to odkurzanie wszystkich siedzeń i dywanów, czyszczenie i dezynfekcję wszystkiego, z czym pasażer może się zetknąć, oraz zapewnienie czystych koców, które są rozprowadzane w ochronnej folii z tworzywa sztucznego. W gastronomii zawsze przestrzegane są  najsurowsze zasady higieny.

Podczas lotu

 Aby zapewnić doskonałą jakość powietrza na pokładzie, powietrze jest stale odświeżane powietrzem zewnętrznym. Systemy recyklingu powietrza mają certyfikowane filtry, które stale oczyszczają powietrze i wychwytują patogeny, w tym Covid-19.

Dodatkowo, załoga Air France i KLM jest instruowana, aby zachować czujność podczas każdego lotu. Jeśli pasażer zachoruje, obowiązuje ścisły protokół dotyczący chorób zakaźnych. Specjalne zestawy antywirusowe dostępne na każdym rejsie, pomagają zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa. Załoga zaopiekuje się pasażerem i pomoże każdemu potrzebujacemu.


Powrót