Kontakt z nami:tel: , fax:

WIĘCEJ POŁĄCZEŃ DO AUSTRALII

WIĘCEJ POŁĄCZEŃ DO AUSTRALII

Polskie Linie Lotnicze LOT rozszerzyły porozumienie code share z Singapore Airlines,na bazie którego dla pasażerów polskiego przewoźnika  dostępne będą nowe rejsy. Podróżujący od 14 czerwca br. będą mogli korzystać z dodatkowych możliwości dolotu z Singapuru do Melbourne i Sydney w Australii, jak również, po otrzymaniu wymaganych zgód władz lokalnych, z Singapuru do Auckland, Christchurch oraz Wellington w Nowej Zelandii.
  Współpraca z Singapore Airlines jest efektem  uruchomienia nowego połączenia  LOT-u z Warszawy do Singapuru. Zainaugurowane 15 maja 2018 roku połączenie to piąta bezpośrednia trasa rozkładowa

LOT-u do Azji, w tym czwarta dalekodystansowa - po Pekinie, Seulu i Tokio-Naricie.

Umowa  code share z Singapore Airlines  to kontynuacja i rozszerzenie współpracy nawiązanej w maju 2018 roku. Obecnie  LOT oferuje swoim pasażerom  sześć tras  z Singapuru do Australii,  wkrótce dostępne będą również trzy trasy z Singapuru do Nowej Zelandii.

Wprowadzenie umowy code share na trasach pomiędzy Singapurem i Nową Zelandią wymaga jeszcze uzyskania zgody regulacyjnej ze strony władz nowozelandzkich. Ma to nastąpić w ciągu najbliższych tygodni.


Powrót