Kontakt z nami:tel: , fax:

W najlepszych rękach - samodzielna podróż dziecka

W najlepszych rękach - samodzielna podróż dziecka
Dzieci podróżujące samodzielnie potrzebują szczególnej opieki. Z Lufthansą są w najlepszych rękach – o małych pasażerów przewoźnik zadba z wielkim wyczuciem – na lotnisku, w samolocie i po wylądowaniu.
Dzieci w wieku 5-11 lat mogą podróżować samodzielnie, pod warunkiem, że korzystają ze specjalnej usługi lub podróżują w towarzystwie osoby, która ukończyła co najmniej 12 lat. Jednak dzieci w wieku 12-17 lat podróżujące samodzielnie, na życzenie rodziców, również mogą korzystać z serwisu opieki Lufthansa.
Co roku ponad 70 000 dzieci samodzielnie podróżuje Lufthansą. Są one pod opieką specjalnego serwisu Lufthansy, który zadba o to, aby zarówno dzieci, jak i ich rodziny miały pewność, że znajdą się w dobrych rękach przed wylotem, w czasie podróży i po wylądowaniu. Po przylocie personel pokładowy przekaże Twoje dziecko wyznaczonej osobie z obsługi naziemnej, która odprowadzi je do umówionego punktu spotkania z osobą odbierającą dziecko z lotniska. Prosimy pamiętać, że dziecko musi być odebrane od razu, przez osobę do tego wyznaczoną.
Więcej informacji na stronie lufthansa.com

Powrót