Kontakt z nami:tel: , fax:

United Airlines przedstawia nowy wizerunek

United Airlines przedstawia nowy wizerunek
W 2019 r. linie United Airlines postanowiły skupić się bardziej niż kiedykolwiek wcześniej na oczekiwaniach swoich klientów. Biorąc pod uwagę każdy aspekt swojej działalności, pragną zapewnić swoim pasażerom najwyższą jakośc oferowanych usług. Bez złota, w niebieskich odcieniach nieba – nowe malowanie samolotu. Modernizacja barw całej floty jest kolejnym krokiem w nieustających wysiłkach United Airlines zmierzających do unowocześnienia swojej wizualnej marki. Nowe wizerunkowo samoloty, spowodują odświeżenie wyglądu floty.
United® Premium Plus: tam, gdzie komfort łączy się z udogodnieniem United® Premium Plus to nowa opcja na wybranych rejsach, która zapewnia podróżnym więcej przestrzeni, komfortu i udogodnień. Pasażerowie United® Premium Plus będą mogli korzystać z przywilejów Premier Access, czyli priorytetowego wejścia na pokład i miejsc w przedniej części samolotu, co pozwoli na wcześniejszą obsługę i szybsze opuszczenie samolotu - po przylocie.
Ponadto United ogłosił:
• Nowe rejsy non-stop pomiędzy Europą a USA, takie jak Amsterdam - San Francisco, Frankfurt - Denver, Praga - Nowy Jork / Newark, Neapol - Nowy Jork / Newark, Tel Aviv - Waszyngton DC. W przygotowaniu jest także nowe, sezonowe połączenie pomiędzy Nowym Jorkiem / Newark i Cape Town, RPA.
• Aplikacja United, najczęściej pobierana aplikacja w branży lotniczej, została zaktualizowana i jest teraz jeszcze atrakcyjniejsza.
Ulepszanie i podnoszenie jakości obsługi klientów, zmienia sposób myślenia i odczuwania pasażerów na temat United Airlines, a nowy branding oddaje dobrze obecnego ducha marki!
 

Powrót