Kontakt z nami:tel: , fax:

Tap Portugal otworzy sześć nowych tras

Tap Portugal otworzy sześć nowych tras

Portugalska linia otworzy w 2021 roku sześć nowych połączeń do Europy i Afryki. Nowe loty zostaną zainaugurowane na początku drugiego kwartału przyszłego roku.

Przewoźnik TAP Air Portugal wrócił od 04 września na trasę Warszawa - Lizbona. Loty odbywają się 3 razy w tygodniu (w poniedziałki, piątki i niedziele).

TAP Portugal zapowiedział uruchomienie lotów z Lizbony na Ibizę (2 razy w tygodniu) oraz na Fuerteventurę (raz w tygodniu) w Hiszpanii, do Zagrzebia w Chorwacji (3 razy w tygodniu), Wadżdy w Maroku (2 razy w tygodniu), oraz Dżerby i Monastyru (oba dwa razy w tygodniu) w Tunezji. Nowe trasy zostaną zainaugurowane w marcu 2021 roku.

Portugalski przewoźnik poinformował również, że przekłada inaugurację lotów do Cancun w Meksyku, Kapsztadu w RPA, Agadiru w Maroko oraz Santiago de Compostela w Hiszpanii na 2021 rok.

Portugalska linia stopniowo wznawia także inne połączenia. Od sierpnia dostępnych jest już większość rejsów między Lizboną a Brazylią, USA i Kanadą. We wrześniu mają zostać przywrócone loty do Brasilii i Salvadoru, w październiku do Natal, Porto Alegre, Maceio, Chicago i San Francisco.

Z większym trudem wracają loty do Afryki. W sierpniu zdecydowano się wznowić połączenia z Dakarem, Praią i Sao Vincente. Według planów w bieżącym miesiącu linia poleci po przerwie do Luandy, Bissau, Akry i Sao Tome, Marrakeszu. W październiku z kolei wróci do Maputo, Sal, Casablanki i na Boa Vistę.

Jeśli chodzi o inne połączenia, to od sierpnia funkcjonują już wszystkie trasy krajowe (w tym do Autonomicznych Regionów Madery i Azorów). Dostępne kierunki na kontynencie europejskim to: Bruksela, Genewa, Zurych, Monachium, Frankfurt, Hamburg, Dusseldorf, Berlin-Tegel, Londyn-Heathrow, Manchester, Paryż-Orly, Marsylia, Tuluza, Lyon, Amsterdam, Madryt, Barcelona, Sewilla, Malaga, Walencja, Luksemburg, Sztokholm-Arlanda, Kopenhaga, Mediolan-Malpensa, Rzym-Fiumicino, Wenecja, Praga i Wiedeń. We wrześniu TAP wznowi loty (poza Warszawą) do Las Palmas i na Teneryfę-Południe oraz między Porto i Amsterdamem. W kolejnym miesiącu wrócą rejsy do Bilbao i Oslo.


Powrót