Kontakt z nami:tel: , fax:

SWISS- Senator Lounge i SWISS Business Lounge

SWISS- Senator Lounge i SWISS Business Lounge
Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w SWISS First Lounge, Senator Lounge lub SWISS Business Lounge na lotnisku w Zurychu.
-Jeśli przed lotem nadal masz coś ważnego do zrobienia, w salonach roboczych dostępnych jest sześć zamkniętych miejsc pracy. Szybki Internet, lampki do czytania i biurko zmieniają salon w prywatne biuro, w którym możesz pracować bez zakłóceń w produktywnej atmosferze.
-Zrelaksuj się na leżakach-leżaki wykonane specjalnie dla SWISS idealnie harmonizują  z wnętrzem salonu i wprowadzają do salonu klimat Szwajcarii.
-Atrakcją strefy kulinarnej jest to, że szefowie kuchni przygotują dla Ciebie świeże posiłki na Twoich oczach. Zainspiruj się różnorodnością dostępnych potraw i uzupełnij swoje jedzenie, wybierając z szerokiej gamy napojów orzeźwiających.
-Klub whisky 28/10-wybierz się na wycieczkę do najsłynniejszych gorzelni bez opuszczania swojego miejsca w Whisky Club 28/10 w Senator Lounge. Odkryj ponad 120 odmian z Irlandii, Szkocji, Japonii i USA i nie zapomnij skosztować wybranych rzadkich whisky ze Szwajcarii.
Tarasy- wszystkie salony dysponują tarasem, z którego można podziwiać fantastyczny widok na pas startowy i lądowanie, a także zapierającą dech w piersiach panoramę alpejską. Jako gość w ekskluzywnym salonie SWISS First Lounge otrzymasz także smaczne fondue zimą i orzeźwiające lody latem.

Powrót