Kontakt z nami:tel: , fax:

Singapore Airlines Stopover Holidays!

Singapore Airlines Stopover Holidays!
Program Singapore Airlines Stopover Holidays dostępny jest w sprzedaży od 01 kwietnia2019 do 30wrzesnia  2019 r i dotyczy podróży  do 30 września 2020 r.
Planujesz podróż z przesiadką w Singapurze? Z liniami SINGAPORE AIRLINES możesz zatrzymać się w tym wspaniałym mieście na 1 lub 2 dni, lecąc na trasach międzykontynentalnych do Azji oraz Australii i Oceanii na wakacje lub w sprawach służbowych - dzięki tej opcji można zwiedzić 2 kraje w cenie jednej podróży!
Programy turystyczne oferowane są w Singapurze wyłącznie pasażerom tranzytowym linii: SINGAPORE AIRLINES / SILKAIR, a także wybranych rejsów towarzystw lotniczych: SCOOT oraz Air New Zealand  ANZ.
 
Program SINGAPORE STOPOVER HOLIDAY - SSH oferuje niedrogie zakwaterowanie oraz bezpłatne wstępy do wielu atrakcji turystycznych:
Hotele w Singapurze
- do wyboru podróżnych jest kilkanaście obiektów hotelowych o zróżnicowanych kategoriach standardu i poziomach cenowych oraz położonych w różnych dzielnicach miasta. Szczegółowe informacje oraz dostępość miejsc hotelowych w ramach programu SSH są dostępne na stronie internetowej: singaporeair.com
Poczekalnie / hotele tranzytowe na lotnisku Singapur-Changi
- jeśli nie są Państwo zainteresowani pobytem w centrum Singapuru, linie SINGAPORE AIRLINES proponują odpłatny pobyt w: komfortowej poczekalni lotniskowej Transit Lounge lub hotelu tranzytowym w pokoju jedno- lub dwuosobowym.
Liczne atrakcje turystyczne w Singapurze - wstęp wolny lub żnizki z pakietem turystycznym SSH
- Program SSH obejmuje również bezpłatne lub zniżkowe bilety wstępu do wielu obiektów i miejsc-atrakcji turystycznych Singapuru.
 
Szczegółowy zakres zniżek jest wymieniony w folderze z kuponami rabatowymi  na usługi zgłoszone do programu. Więcej informacji na stronie internetowej przewoźnika. 
 

Powrót