Kontakt z nami:tel: , fax:

PLL LOT: Od września więcej połączeń europejskich

PLL LOT: Od września więcej połączeń europejskich

PLL LOT wychodzi naprzód i planuje powrócić na wiele tras biznesowych, uzupełniając tym samym mapę regularnych połączeń w Europie.
Jesienny rozkład zostanie uzupełniony o kilka najbardziej atrakcyjnych kierunków z oferty wakacyjnych połączeń, które umożliwiają skorzystanie z urlopu osobom lubiącym wypoczynek wczesną jesienią.

1 września br. LOT zwiększy częstotliwość rejsów na regularnych trasach europejskich, m.in. do Larnaki, Nicei, Frankfurtu, Amsterdamu, Paryża czy Londynu. Do prawie dwudziestu rejsów tygodniowo wzrośnie częstotliwość połączeń do Brukseli, Pragi, Budapesztu i Wilna. Dzięki tym zmianom uzupełnimy ofertę dla ruchu biznesowego, zaznaczając naszą obecność w Europie Zachodniej i zwiększając częstotliwości rejsów, m.in. do Brukseli, Paryża, Kopenhagi, czy Frankfurtu.

W ramach naszego regionu CEE przewoźnik zaoferuje pasażerom więcej połączeń do Pragi, Sofii, Lwowa czy Wilna. Ze względu na duże zainteresowanie ofertą europejskich połączeń wakacyjnych, część z nich nadal będzie dostępna w sprzedaży, m.in. rejsy do Aten, na Zakynthos, Korfu i na Santorini, czy do Olbii na Sardynii. W planach LOT-u, są także kolejne long-haule. Bazując na zainteresowaniu, sprzyjających regulacjach administracyjnych, oraz oczywiście sytuacji epidemicznej, w miarę możliwości, od września LOT powróci na wybrane trasy na Dalekim Wschodzie m.in.: do New Delhi, czy Pekinu.

PLL Lot jednocześnie przypomina, że zapewniając bezpieczeństwo zarówno swoim pasażerom jak i załogom pokładowym, organizację lotów uzależnia od lokalnych decyzji administracyjnych, obostrzeń krajów docelowych i sytuacji epidemicznej.

 W planach ma kolejne kierunki m.in. Stambuł, Tel-Awiw i Sztokholm, ale decyzje o ich uruchomieniu uzależnione są od stabilizacji sytuacji epidemicznej w tych regionach.
Jednocześnie, zapewniając pasażerom spokój w planowaniu wyjazdu, umożliwia elastyczne zarządzanie swoimi planami w ramach taryfy Flex Plus, obejmującej m.in. bezpłatną zmianę terminu wylotu (do 48h przed wylotem) i opcję zwrotu biletu w ciągu 24 h od zakupu.


Powrót