Kontakt z nami:tel: , fax:

PLL LOT: No połączenie do Ostrawy

PLL LOT: No połączenie do Ostrawy

30 marca 2020 r. LOT zainauguruje nowe połączenie z Warszawy do Ostrawy. LOT będzie jedyną tradycyjną linią lotniczą operującą z trzeciego największego miasta Czech.

Nasza oferta to 5 rejsów w tygodniu, oferujących dogodne przesiadki na inne rejsy do Europy, Azji oraz Ameryki Północnej. Dzięki połączeniu z hubem w Warszawie pasażerowie podróżujący z Ostrawy zarówno turystycznie jak i biznesowo zyskają dostęp do ponad 111 destynacji. 

Połączenie będzie realizowane od 30 marca 2020 r. według następującego rozkładu:

 

 

Bilety są już dostępne w sprzedaży !!! 

LOT jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się linii lotniczych w Europie. Od początku 2016 r. polski przewoźnik uruchomił  ponad 60 nowych połączeń, w tym bezpośrednie rejsy z Warszawy do Los Angeles, Newark,  Miami, San Francisco, Seulu, Tokio i Singapuru, z Krakowa do Chicago i Nowego Jorku JFK, z Rzeszowa do Newark oraz z Budapesztu do Nowego Jorku i Seulu.

W 2018 r. LOT przewiózł rekordową liczbę ponad 8,9 mln pasażerów, o 2 mln więcej niż rok wcześniej. W tym roku polski przewoźnik planuje przewieźć 10 mln pasażerów. LOT obecnie używa na co dzień prawie 90 nowoczesnych samolotów. Przewoźnik ma w swojej rozkładowej ofercie już 111 połączeń na trzech kontynentach. 


Powrót