Kontakt z nami:tel: , fax:

Nowa Klasa Ekonomiczna Premium

Nowa Klasa Ekonomiczna Premium
 
Zupełnie nowa Klasa Ekonomiczna Premium to większy komfort i więcej prywatności. W osobnej kabinie z zaledwie 21 miejscami pasażerowie mają do dyspozycji przestronniejsze fotele, z większymi zagłówkami, szerokie podłokietniki i ekrany, dające możliwość większego relaksu w czasie podróży.
-Więcej przestrzeni osobistej
-Fotele premium Brussels Airlines oferują więcej przestrzeni prywatnej z dodatkowym miejscem na nogi 38 ", co stanowi 23% więcej niż w Klasie Ekonomicznej, a także duży kąt odchylenia fotela 40 °, co stanowi 56% więcej kąta odchylenia niż w Klasie Ekonomicznej.
Pasażerowie, godzinami mogą korzystać z rozrywek oferowanych na ekranach HD o przekątnej 13,3” lub, jeśli wolą wykorzystać podróż na przygotowanie się do spotkań biznesowych, specjalny, duży stół daje im idealną możliwość do pracy. Wygodny dostęp do gniazdek elektrycznych zapewnia kontynuację pracy w czasie całego przelotu, a dodatkowe schowki oferują więcej miejsca na czasopisma lub rzeczy osobiste pasażerów.
Klasa Ekonomiczna Premium Brussels Airlines to również większy limit bezpłatnego bagażu rejestrowanego – 2 sztuki o wadze do 23 kg każda.
Klasa Ekonomiczna Premium może być obecnie rezerwowana na wszystkie połączenia pomiędzy Brukselą a Ameryką Północną (Nowy Jork, Toronto i Waszyngton) na podróże od sierpnia, a w przyszłości będzie stopniowo rozszerzana także na połączenia do Afryki.
Pasażerowie podróżujący z Ameryki Północnej do Afryki mogą kupić upgrade (podwyższenie klasy podróży) w ostatniej chwili i podróżować w Klasie Ekonomicznej Premium do Brukseli. Upgrade można kupić przy stanowisku odpraw, przy wejściu do samolotu lub na pokładzie. Pasażerowie mogą także kupić upgrade do Comfort Zone na część podróży z Brukseli do Afryki. Upgrade można zakupić w biurze biletowym na lotnisku w Brukseli lub bezpośrednio przy wejściu do samolotu.
 

Powrót