Kontakt z nami:tel: , fax:

Lufthansa: W lecie 308 kierunków

Lufthansa: W lecie 308 kierunków

W nadchodzącym sezonie letnim 2017 r. Grupa Lufthansa zaoferuje prawie 23,5 tys. lotów tygodniowo. W ofercie znajdzie się 308 kierunków w 103 krajach dostępnych przez huby we Frankfurcie, Monachium, Zurychu, Wiedniu, Brukseli oraz w ramach licznych połączeń P2P (point-to-point).

Pod koniec marca niemiecki przewoźnik po raz pierwszy rozpocznie loty z Frankfurtu do hiszpańskiego Santiago de Compostela - trzy razy w tygodniu, oraz francuskiego Bordeaux - dwa razy w tygodniu. Jeden lot tygodniowo przewidziano na trasie z Frankfurtu do irlandzkiego Shannon. Wśród wakacyjnych miast w siatce Lufthansy znalazły się Pula w Chorwacji oraz Heringsdorf, położony niedaleko granicy z Polską. Oprócz tego przewoźnik będzie także latać przez cały rok z Frankfurtu do Funchal oraz do Paderborn.
Od 28 marca ruszą loty z Monachium do Nantes - sześć razy w tygodniu. Dodatkowo od 9 kwietnia Lufthansa poleci ze stolicy Bawarii do Santiago de Compostela. Oprócz tego przewoźnik uruchomi bezpośrednie loty do Marrakeszu - dwa razy w tygodniu. Poza tym linia zwiększy częstotliwość lotów na Maltę oraz do Kolonii, Dublina, Sybinu, Genewy, Graz oraz Petersburga.
Ponadto Lufthansa będzie codziennie latać także z Monachium do Montrealu i Denver, natomiast od 14 marca br. przewoźnik zaoferuje loty do Bostonu na pokładzie airbusów A350-900. Trzeci samolot tego typu pojawi się również na trasie do Bombaju w drugiej połowie kwietnia. Poza tym od 10 lutego będzie wykonywał codzienne rejsy do New Delhi.


Powrót