Kontakt z nami:tel: , fax:

Lufthansa- Zarezerwuj Klasę Ekonomiczną Premium

Lufthansa- Zarezerwuj Klasę Ekonomiczną Premium
Spraw sobie przyjemność i zarezerwuj międzykontynentalną podróż w wygodnej Klasie Ekonomicznej Premium. Kiedy już bezpłatnie nadasz dwie sztuki bagażu, każda o wadze do 23 kg, możesz rozkoszować się ekskluzywną atmosferą saloniku Lufthansy. Po wejściu na pokład samolotu ciesz się całkowicie relaksującą podróżą od startu do lądowania.
Wykorzystaj w pełni czas na pokładzie samolotu korzystając z ogromnego wyboru nowości filmowych, ponadczasowych klasyków, programów telewizyjnych, audiobooków i albumów muzycznych. Rozprostuj nogi, zrelaksuj się i baw się dobrze dzięki naszej wszechstronnej rozrywce na znajdującym się przed Tobą 11-calowym lub 12-calowym ekranie.
W Klasie Ekonomicznej Premium możesz wybierać spośród szerokiego wyboru pysznych dań, gorących i zimnych napojów oraz alkoholi. Na trasach międzynarodowych linia serwuje dania dostosowane do specyfiki regionu-jeszcze przed odlotem można sprawdzić, jakie menu będzie oferowane na pokładzie Twojego samolotu.
Zanim wysiądziesz z samolotu, możesz odświeżyć się – skorzystaj z praktycznego zestawu drobiazgów, który znajdziesz przy swoim fotelu. Dzięki temu do celu podróży dotrzesz gotowy na przygodę lub zaplanowane spotkanie biznesowe.
Ciesz się owocowym napojem powitalnym w wygodnym i obszernym fotelu zapewniającym do 50% więcej miejsca. Upgrade do Klasy Ekonomicznej Premium jest możliwy na każdym etapie podróży - nawet na pokładzie. Wystarczy zapytać stewardesę o dostępne możliwości.

Powrót