Kontakt z nami:tel: , fax:

Loty w Boutique Hotel Brussels Airlines

Loty w Boutique Hotel Brussels Airlines

Brussels Airlines wprowadzają na rynek nową kabinę na rejsach dalekiego zasięgu, będącą częścią ekskluzywnej koncepcji Boutique Hotel. Od teraz nowa kabina sprawi, że loty będą jeszcze bardziej ekskluzywnym doświadczeniem dla pasażerów. Podobnie jak w hotelu butikowym, goście będą rozpieszczani kulinarnymi przysmakami, nowoczesnym wystrojem i przede wszystkim – w ogromnej części, charakterystyczną belgijską gościnnością załogi.

Brussels Airlines utrzymuje pozycję najlepszej transatlantyckiej linii lotniczej, inwestując w swoją flotę dalekiego zasięgu, aby podróże pasażerskie stały się jeszcze wygodniejsze i bardziej ekskluzywne w przyszłości. Wielka miłość do szczegółów sprawia, że ​​nowa klasa biznes jest wyjątkowym doświadczeniem w podróży. Oprócz ergonomicznych siedzeń, które można przekształcić w łóżko z funkcją masażu za naciśnięciem jednego przycisku i wysokiej klasy belgijskim wystrojom wnętrza, walk-up bar zapewni przyjemne miejsce do rozciągania nóg podczas długiego lotu. Delektuj się kawą z innymi gośćmi lub po prostu spróbuj jednego z wielu wysokiej jakości win lub belgijskich piw. Ekskluzywne 3-daniowe menu autorstwa belgijskich szefów kuchni, takich jak Thierry Theys, wyróżnione gwiazdką Michelin, są wisienką na kulinarnym torcie Business Class.  Nowa klasa Premium Economy Class oznacza relaks i prywatność. W oddzielnej kabinie pasażerowie mogą usiąść na swoich dużych siedzeniach z wyjątkowo szerokimi podłokietnikami i ekranami i cieszyć się podróżą w całkowitej prywatności. W końcu nowa klasa ekonomiczna zapewnia przede wszystkim komfort: ergonomiczne fotele, regulowane oparcie fotela, zagłówki i podnóżki, duży ekran przez wiele godzin rozrywki telewizyjnej, a także znakomite belgijskie przysmaki sprawiają, że podróż stanie się jeszcze wygodniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. 

 Charakterystyczna belgijska gościnność oferowana przez załogę Brussels Airlines uzupełnia ekskluzywne doświadczenie Boutique Hotel w nowej kabinie na rejsach długodystansowych. Dzięki tak osobistej obsłudze i "extra smiles" załogi podróż będzie jeszcze bardziej belgijskim doświadczeniem.


Powrót