Kontakt z nami:tel: , fax:

Loty długodystansowe w klasie ekonomicznej

Loty długodystansowe w klasie ekonomicznej

Podczas lotu linią lotniczą airberlin w klasie ekonomicznej odczują Państwo najwyższy komfort. Znakomity serwis, ergonomiczne fotele i miejsca XL z dodatkową przestrzenią na nogi sprawią, że podczas lotu znajdziesz odprężenie i spokój.  Dzięki wygodnym fotelom oraz większej przestrzeni na nogi unikniesz "jetlegs":

Aby dotrzeć do celu wypoczętym, skorzystaj z zalet popularnych foteli XL. Podczas lotów  na długich trasach, z przedniej strony klasy ekonomicznej linia lotnicza airberlin wprowadziła 40 foteli z dodatkowa przestrzenią na nogi.

Zalety foteli XL w skrócie:

 

  • 15 cm więcej miejsca na nogi
  • dodatkowy komfort siedzenia
  • więcej wolnej przestrzeni
  • duża swoboda ruchów
  • szybsze opuszczanie miejsca

 

Fotele XL Seats można za dopłatą zarezerwować w momencie dokonywania rezerwacji lotu lub później do 4 godzin przed odlotem. W taryfie FlyFlex rezerwacja fotela XL Seat jest bezpłatna (w zależności od dostępności).

 

W oferowanej przez airberlin klasie biznes eleganckie fotele FullFlat umożliwiają komfortowy sen jak we własnym łóżku.
Aby zapewnić wyjątkową sferę prywatności, kabina jest wyposażona tylko w 19 foteli. 13 pojedynczych siedzeń zapewnia spokojny i niezakłócony lot, w czasie którego można pozostawić swoje codzienne sprawy daleko za sobą.

Airberlin oferuje przeloty w klasie business na trasach długodystansowych z Polski do Chicago, Miami, Nowego Jorku i Abu Dhabi.

 

Produkty dla klienta korporacyjnego w airberlin

Business Points to program generujący oszczędności, przeznaczony dla małych i średnich firm.

Obecnie airberlin oferuje specjalną promocję dla nowo rejestrujących sie firm w programie Business Points. Każda firma, która zarejestruje się w programie po raz pierwszy i wykorzysta jeden lot w dwie strony lub 2 bilety typu One-Way, otrzyma bonus w postaci 1000 punktów.

Aby skorzystać z oferty wystarczy podczas rejestracji  na stronie  businesspoints.airberlin.com

wpisać kod promocyjny BP8899EA.

Okres rejestracji: 1 Marca-31Maja 2016

Okres podróży: 1 Marca-30 Czerwca 2016

 

 

CDM- Corporate Dealing Model to program i umowa przeznaczone dla firm o dużym potencjale, gdzie pracownicy regularnie podrózują służbowo, a firma generuje obroty dla airberlin min. 10.000 EUR rocznie.

Program oferuje zniżki od taryf oraz bezpłatne zmiany rezerwacji na trasach krótko i długo dystansowych.

 

Top Bonus - Program lojalnościowy dla stałych klientów airberlin.

W ramach programu klienci zbieraja mile statusowe za przeloty airberlin i u naszych partnerów zrzeszonych w aliansie oneworld.

Punkty w programie Top Bonus naliczane są także na przelotach z naszymi partnerami m.in Etihad Airways, Air Serbia, Air Seychelles, British Airways, Finnair, Catay Pacific, Alitalia i inne.

Program oferuje dostęp do 550 business longues na calym świecie, lepszy serwis i komfort obsługi. Punkty zebrane w programie mogą być wymienione na bilety lub użyte w naszym sklepie dla stałych kilentów airberlin.

 

 


Powrót