Kontakt z nami:tel: , fax:

LOT rozszerza współpracę z partnerami

LOT rozszerza współpracę z partnerami

LOT rozszerza współpracę z partnerami w Budapeszcie i Singapurze.

Polskie Linie Lotnicze LOT, we współpracy z liniami partnerskimi rozszerzają ofertę połączeń przez Singapur do Nowej Zelandii oraz przez Budapeszt do Lizbony. Dzięki dodatkowym rejsom, realizowanym w ramach umów code-share, pasażerowie zyskają dostęp do jeszcze atrakcyjniejszej siatki połączeń.

To bardzo dobra wiadomości dla pasażerów podróżujących zarówno z Warszawy, jak i przez Budapeszt. W ramach jednej rezerwacji LOT-u, osoby podróżujące przez Singapur, mogą korzystać z dogodnej przesiadki na dodatkowe rejsy, wykonywane przez m.in. Singapore Airlines (umowa code-share), przewoźników z grupy JetStar (Jetstar, Jetstar Asia)  oraz Qantas i Air New Zealand (umowa interline).

Dzięki temu pasażerowie LOT-u mogą podróżować na podstawie jednego biletu przez Singapur do wielu miast Azji, Australii i Oceanii. Dzisiaj, polski przewoźnik rozszerzył współpracę z Singapore Airlines, jedną z największych i najbardziej cenionych linii w Azji, aby zaproponować atrakcyjne połączenie do Nowej Zelandii. Dzięki pogłębieniu współpracy, podróżni  mogą polecieć z/przez Warszawę oraz Singapur do Auckland, Wellington i Christchurch, z krótszym niż cztery godziny czasem na przesiadkę.

Jednocześnie LOT buduje swój HUB w Budapeszcie, który jest ważnym elementem strategii rozwoju firmy. Już teraz przewoźnik oferuje loty z tego miasta do Warszawy, Krakowa oraz do portów lotniczych London-City, Incheon w Seulu i Nowego Jorku JFK. Jako dopełnienie własnej siatki połączeń, LOT we współpracy z TAP Air Portugal (umowa code-share) zaoferuje możliwość rozpoczęcia lub kontynuacji lotu z Budapesztu do Lizbony w ramach jednego biletu.
Ponadto, od początku przyszłego sezonu letniego (tj. kwiecień 2020) PLL LOT zainauguruje 6 kolejnych połączeń z Budapesztu. Rejsy do Pragi, Stuttgartu, Brukseli i Bukaresztu będą wykonywane z częstotliwością dwóch połączeń dziennie (oprócz weekendów). Do Sofii i Belgradu pasażerowie polecą z Budapesztu raz dziennie, siedem dni w tygodniu.


Powrót