Kontakt z nami:tel: , fax:

Lato 2020-nowe kierunki Lufthansy

Lato 2020-nowe kierunki Lufthansy

Lufthansa zabiera klientów do miast, które imponują swoją indywidualną tożsamością. Od lata 2020 r. dołącza także miasta Detroit i Seattle w USA, a także Bengaluru w południowych Indiach.
1.Detroit jest nadal „Motor City”, centrum amerykańskiego przemysłu motoryzacyjnego. „The D”, jak Detroit jest pieszczotliwie znany swoim mieszkańcom, jest także jednym z najbardziej muzycznych miast w USA. Powstała tu nowatorska wytwórnia muzyczna Motown, w której również zaczęli swoją karierę Stevie Wonder, Marvin Gaye i Diana Ross. W tym modnym mieście samochód nadal jest królem, ale wielu odwiedzających przyjeżdża z powodu muzyki. Z powodu energii kulturowej. I z powodu ducha optymizmu po latach postrzeganego upadku.

Od 04 maja 2020 r. na trasie Monachium - Detroit Lufthansa będzie operować 5 razy w tygodniu.

2.Seattle : kawa, samoloty i giganci IT
Kiedy słyszą nazwę Seattle, wiele osób myśli o założycielach grunge – zespole Nirvana. Jednak między Puget Sound a Lake Washington jest o wiele więcej do odkrycia. Seattle to innowacyjne i niekonwencjonalne miasto na granicy z Kanadą - z kultowymi dzielnicami i tętniącą życiem sceną barową i pubową.
Starbucks i Microsoft powstały między innymi w Seattle. Boeing opiera się na obrzeżach miasta. Otoczone górami na wschodzie miasto rozciąga się przez wiele zielonych terenów do zatoki Elliott nad brzegiem Pacyfiku i jest jednym z najbardziej malowniczych i nadających się do zamieszkania miast w USA.
Od 01 czerwca 2020 r. na trasie Monachium - Seattle Lufthansa będzie operować 6 razy w tygodniu

 3.Bengaluru - indyjska stolica IT i miasto-ogród
Bengaluru jest znany jako stolica IT Indii i znajduje się tam wiele międzynarodowych firm. Na szerokich ulicach miasta wiktoriańskie budynki z epoki kolonialnej ustawiają się obok biurowców i nowoczesnych centrów handlowych. Cudownie przestronne parki i ogrody zapewniają przyjemny cień od tropikalnego upału. Pociągi kursują również przez całą dobę do pobliskich pałaców i świątyń Mysuru (Mysore) i Hampi, a także na plaże w Kerali.
Od 31 marca 2020 r. na trasie Monachium - Bengaluru Lufthansa będzie operować 5 razy w tygodniu.

Detroit, Seattle i Bengaluru będą obsługiwane po raz pierwszy z Monachium ultranowoczesnym i wydajnym Airbusem A350-900 .
Trzy nowe połączenia uzupełnią obecne codzienne loty Lufthansy z Frankfurtu (FRA).


Powrót