Kontakt z nami:tel: , fax:

Lataj z nami szybko i bezpiecznie

Lataj z nami szybko i bezpiecznie

Finlandia ponownie otwiera swoje granice i serdecznie zaprasza! Spędzaj cenne chwile w przyjaznych Helsinkach, poznając skandynawską przyrodę i zwiedzając miasto pełne pięknych, jesiennych barw. Bezpośrednie loty z Warszawy do Helsinek liniami Finnair odbywają się 3 razy w tygodniu.

Z przyjemnością informujemy, że we wrześniu i październiku Finnair wznawia lotu do Nankinu. Poznaj atrakcje i odkryj urok zacisznych miejsc Nankinu, wybierając któryś z  cotygodniowych lotów! Lot krótką północną trasą z Helsinek trwa tylko 9 godzin

Niezależnie od tego, czy podróżujesz zawodowo, w ramach nauki czy podczas wakacji — niewielka zmiana otoczenia może zaskoczyć Cię wielkimi, nieoczekiwanymi inspiracjami. Zwiedzaj fascynujące miasta Europy i Azji i ciesz się każdą niezapomnianą chwilą, wybierając szybkie i dogodne loty na naszych trasach!

Finnair zapewnia, że spokojna podróż jest dla przewoźnika najważniejsza. Dostarczy Państwu wspaniałych przeżyć, a jednocześnie w pełni zadba o  bezpieczeństwo i higienę na każdym etapie podróży.


Powrót