Kontakt z nami:tel: , fax:

KLM: Gotowi do lotów!

KLM: Gotowi do lotów!

17 czerwca br. wznowione zostało połączenie między Warszawą a Amsterdamem obsługiwane przez KLM. Przewoźnik wróci do Krakowa 29 czerwca i do Gdańska 3 lipca. Łącznie w okresie wakacyjnym dostępne będą 73 punkty w Europie i 51 na innych kontynentach. Większość tras dalekodystansowych dedykowanych jest jednak wciąż ruchowi cargo.

Wszystkie rejsy będą realizowane w reżimie sanitarnym. Obowiązywać mają obostrzenia dotyczące wstępu do terminali lotniskowych, na pokładach serwis zostanie ograniczony, a pasażerowie będą musieli nosić maseczki przez cały rejs. Przed wylotem będzie mierzona temperatura ciała. Osoby, które przekroczą 38 st. Celsjusza, nie zostaną wpuszczone na pokład. Zasady te obowiązywać mają przynajmniej do 31 sierpnia 2020 r. z możliwością wydłużenia okresu.

Przewoźnicy zaznaczają, że mimo stopniowej stabilizacji sytuacji związanej z pandemią, reaktywacja ruchu lotniczego nie jest w pełni przewidywalna i może podlegać zmianom. Poszczególne loty mogą zostać w ostatniej chwili anulowane z powodu niskiego popytu lub nowych ograniczeń wprowadzonych przez poszczególne kraje. Pasażerowie są proszeni są w związku z tym o uważne monitorowanie aktualizacji na stronie linii oraz dokładne sprawdzanie bieżących formalności związanych z wjazdem i pobytem w kraju przeznaczenia i tranzytu.


Powrót