Kontakt z nami:tel: , fax:

Gromadź mile

Gromadź mile
Gromadź mile Skywards za pobyty w hotelu i punkty Marriott BonvoyTM za loty z Emirates!
Emirates Skywards łączy się z programem Marriott Bonvoy, by wspólnie przedstawić Ci Your World RewardsTM, – program, który da Ci wyłączne korzyści za każdym razem, gdy będziesz lecieć liniami Emirates i zatrzymasz się w dowolnym hotelu biorącym udział w programie Marriott Bonvoy. To jeszcze bardziej inspirujący sposób na poznawanie świata.
Członkowie Marriott Bonvoy na poziomach Gold Elite, Platinum Elite, Titanium Elite i Ambassador Elite zdobędą 3 punkty za każdego wydanego dolara amerykańskiego lub jego odpowiednik w innej walucie, oprócz uzyskania mil Skywards.
Członkowie Marriott Bonvoy na poziomach Platinum Elite, Titanium Elite i Ambassador Elite będą także mogli cieszyć się dodatkowymi korzyściami na lotnisku, m.in. priorytetową odprawą wejściem na pokład.
Członkowie programu Emirates Skywards na poziomie Silver, Gold i Platinum uzyskają 1 milę Skywards za każdego wydanego dolara amerykańskiego lub jego odpowiednik w innej walucie, dodatkowo do punktów zgromadzonych za pobyt w hotelach uczestniczących w programie Marriott Bonvoy.
Członkowie programu Emirates Skywards na poziomie Gold lub Platinum mogą również cieszyć się dodatkowymi, wyjątkowymi korzyściami w hotelu: pierwszeństwem zameldowania, późniejszym wymeldowaniem do godz. 16:00 oraz bezpłatnym dostępem do lepszego Wi-Fi w pokoju
Więcej na stronie emirates.com

Powrót