Kontakt z nami:tel: , fax:

Emirates: Witamy z powrotem!

Emirates: Witamy z powrotem!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że od 4 września wznawiają loty linie pasażerskie Emirates pomiędzy Dubajem a Warszawą. Zaczynają od dwóch połączeń w tygodniu, a od 7 października linia proponuje  Państwu trzy loty tygodniowo.

Na trasie Dubaj-Warszawa przewoźnik będzie latać samolotami Boeing 777-300ER, oferując miejsca w klasach pierwszej, biznesowej i ekonomicznej.

Rejs EK179 do Warszawy wyleci z Dubaju o godz. 08:10 w piątki i niedziele, a lot powrotny EK180 wystartuje z Warszawy o godz. 15:00.

Od 7 października do trasy zostanie dodane dodatkowe połączenie w środy.

Wznowienie rejsów pasażerskich do Warszawy rozszerzy we wrześniu siatkę Emirates do 75 miast –  podróżni będą mieć w Polsce łatwy dostęp do Dubaju i do 28 miast w regionie Azji i Pacyfiku oraz 13 na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Przypominamy ponadto, że pasażerowie linii Emirates mogą zatrzymać się w Dubaju – miasto jest już otwarte dla międzynarodowych gości biznesowych i turystów. Testy PCR na Covid-19 są obowiązkowe dla wszystkich pasażerów przylatujących do Dubaju i Zjednoczonych Emiratów Arabskich, włączając w to podróżnych tranzytowych, obywateli Zjednoczonych Emiratów Arabskich, rezydentów i turystów, niezależnie od kraju z jakiego przylatują.

Wiecej na stronie:emirates.com

 


Powrót