Kontakt z nami:tel: , fax:

Emirates: Wielki powrót Airbusów A380

Emirates: Wielki powrót Airbusów A380

Linie lotnicze Emirates z  przyjemnością ogłaszają powrót połączeń realizowanych przez A380 do Amsterdamu, wznowienie lotów A380 do Londynu i Paryża oraz ponowne uruchomienie połączeń do 7 innych miast w ciągu jednego dnia.

Linie Emirates będą obsługiwały codzienne loty do Amsterdamu swoim kultowym Airbusem A380 oraz dodadzą drugie dzienne połączenie realizowane przez A380 do londyńskiego Heathrow od 1 sierpnia.

Samoloty A380 linii Emirates powróciły w przestworza wraz z lotem EK001, który wystartował z Międzynarodowego Portu Lotniczego w Dubaju do londyńskiego Heathrow oraz z pierwszym od marca lotem pasażerskim EK073.

Przylot Emirates EK073 został specjalnie uczczony na lotnisku Charles De Gaulle w Paryżu, ponieważ był to pierwszy rozkładowy lot A380 na tym dużym europejskim lotnisku od początku pandemii.

Emirates ponownie uruchomiły regularne usługi pasażerskie do siedmiu kolejnych miast – Aten, Barcelony, Genewy, Glasgow, Larnaki, Monachium i Rzymu, oferując naszym pasażerom jeszcze więcej opcji podróży.

Emirates wznowiły loty do Male (16 lipca), Waszyngtonu (16 lipca) i Brukseli (17 lipca).

Emirates aktualnie obsługują ponad 50 kierunków, oferując podróżnym dogodne przesiadki w Dubaju, ułatwiając tym samym podróż między Amerykami, Europą, Afryką, Bliskim Wschodem, Azją i Pacyfikiem.

Klienci klasy premium mogą znowu cieszyć się z usług, takich jak prywatny kierowca czy poczekalnia w Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Dubaju, które wracają po analizie pod kątem ich bezpieczeństwa. Emirates ponownie otworzyły swoje dedykowane stanowiska Emirates Skywards na lotnisku w Dubaju, aby obsługiwać swoich stałych klientów.

Dubaj jest otwarty: Podróżujący liniami Emirates mogą także odwiedzić Dubaj, który jest już otwarty dla gości biznesowych i turystycznych. Przyjęcie nowych protokołów podróży lotniczych zapewnia zdrowie i bezpieczeństwo obywatelom, mieszkańcom i turystom odwiedzającym Zjednoczone Emiraty Arabskie. Więcej informacji na temat wymogów dot. wjazdu dla turystów znajduje się na stronie:.emirates.com/flytoDubai.

Zdrowie i bezpieczeństwo przede wszystkim: Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom zarówno w trakcie lotu, jak i przed wejściem na pokład. Więcej informacji na temat środków bezpieczeństwa i usług dostępnych podczas każdego lotu można znaleźć na stronie:  emirates.com/yoursafety.

Ograniczenia podróży: podróżni powinni zwrócić uwagę na obowiązujące ograniczenia podróży - będą oni mogli wejść na pokład samolotu tylko wtedy, gdy spełnią kryteria wjazdu do kraju docelowego. Lista dostępnych kierunków pod adresem: emirates.com/english/help/travel-requirements/.


Powrót