Kontakt z nami:tel: , fax:

Emirates: „Najlepsza klasa pierwsza”

Emirates: „Najlepsza klasa pierwsza”
Linie Emirates zdobyły nagrodę w kategorii „Najlepsza klasa pierwsza” w tegorocznej edycji plebiscytu TripAdvisor Travelers’ Choice® Awards dla linii lotniczych. Zwyciężyły także w kilku innych kategoriach, m. in. „Najlepsza klasa biznes w regionie Bliskiego Wschodu” i „Najlepsza klasa pierwsza w regionie Bliskiego Wschodu” oraz zostały okrzyknięte „Najlepszą dużą linią lotniczą” w regionie Bliskiego Wschodu. TripAdvisor nagradza najlepszych przewoźników na świecie na podstawie liczby oraz przychylności recenzji i ocen wystawionych przez użytkowników serwisu w okresie 12 miesięcy.
Pierwsza klasa Emirates stała się wyznacznikiem podróży w segmencie premium – to w niej pojawiło się wiele innowacyjnych produktów, m. in. prywatne kabiny, prysznice Shower Spa czy salon pokładowy. W swojej najnowszej odsłonie Emitares  oferuje w niej rewolucyjne, całkowicie zamknięte prywatne kabiny inspirowane samochodami Mercedes-Benz, w których znalazły się drzwi przesuwne od podłogi do sufitu, eleganckie elementy wystroju, miękkie skórzane fotele, nowoczesna deska rozdzielcza i regulowane oświetlenie.
We wszystkich klasach  pasażerowie mogą liczyć na udogodnienia i usługi na najwyższym poziomie, począwszy od obsługi słynącego z uprzejmości wielonarodowego personelu pokładowego, poprzez dostęp do ponad 4 000 kanałów z rozrywką na żądanie w systemie ice, w tym najnowszymi filmami, muzyką i grami, po posiłki inspirowane kuchnią regionalną i bezpłatne napoje.
Ponadto z myślą o rodzinach istnieje specjalna oferta produktów i usług dla dzieci.

Powrót