Kontakt z nami:tel: , fax:

Emirates wznawia połączenia do 10 kolejnych miast

Emirates wznawia połączenia do 10 kolejnych miast

Z przyjemnością informujemy, że Emirates wznawia połączenia do 10 kolejnych miast, oferując loty przez Dubaj już do 40 kierunków na świecie.
•Linie Emirates zwiększają w lipcu częstotliwość lotów na 14 dotychczasowych trasach, oferując podróżującym jeszcze więcej możliwości
•Nowe protokoły ułatwiające podróż obywatelom i mieszkańcom ZEA odzwierciedlają podejście kraju do wznawiania podróży i innych aktywności w życiu gospodarczym
Linie Emirates wprowadzają do oferty regularne loty do 10 kolejnych miast: Kolombo (od 20 czerwca), Sijalkot (od 24 czerwca), Stambułu (od 25 czerwca), Auckland, Bejrutu, Brukseli, Hanoi i Ho Chi Minh (od 1 lipca) oraz Barcelony i Waszyngtonu (od 15 lipca).
Loty pasażerskie realizowane przez Emirates ze Sri Lanki, Wietnamu i Pakistanu będą oferowane wyłącznie podróżnym przylatującym do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i dalszych miejsc docelowych.

Dodając kolejne destynacje, linie Emirates zwiększyły siatkę połączeń do 40 kierunków. Dzięki temu osoby, które wracają do domu lub podróżują służbowo mają jeszcze większą elastyczność wyboru spośród dostępnych połączeń.
Stopniowo zwiększając liczbę lotów dla podróżnych na całym świecie, Emirates ściśle współpracuje z odpowiednimi władzami Zjednoczonych Emiratów Arabskich i innych krajów, aby zapewnić naszym klientom i załodze bezpieczną i bezproblemową podróż. Ogłoszenie rządu ZEA o ułatwieniu podróży swoim obywatelom i rezydentom pomiędzy ZEA a niektórymi krajami od 23 czerwca odzwierciedla dobrze zaplanowane podejście naszego kraju do wznowienia podróży, pobudzenia turystyki i innych działań gospodarczych, przy jednoczesnej ochronie naszych społeczności przed COVID-19 – powiedział Jego Wysokość Szejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum, prezes zarządu Grupy Emirates.
Dodatkowo pasażerowie Emirates w ramach siatki połączeń mogą polecieć do londyńskiego Heathrow, Manchesteru, Frankfurtu, Paryża, Zurychu, Madrytu, Amsterdamu, Kopenhagi, Dublina, Nowego Jorku (JFK), Toronto, Kuala Lumpur, Singapuru i Hongkongu.
Pasażerowie mogą rezerwować loty między miejscami docelowymi w regionie Azji i Pacyfiku oraz w Europie lub obu Amerykach, korzystając z wygodnego połączenia z przesiadką w Dubaju, o ile spełniają wymagania dotyczące podróży i wjazdu do kraju docelowego.
Klienci mogą znaleźć więcej informacji na temat lotów Emirates i aktualnych usług na stronie: https://www.emirates.com/pl/polish/help/our-current-network-and-services/.

Zdrowie i bezpieczeństwo przede wszystkim: Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom zarówno w trakcie lotu, jak i przed wejściem na pokład w tym dystrybucję bezpłatnych zestawów higienicznych zawierających maski, rękawiczki, środki dezynfekujące i chusteczki antybakteryjne dla wszystkich podróżnych. Więcej informacji na temat środków bezpieczeństwa i usług dostępnych podczas każdego lotu można znaleźć na stronie: https://www.emirates.com/pl/polish/help/your-safety/.
Ograniczenia podróży: podróżni powinni zwrócić uwagę na obowiązujące ograniczenia podróży - będą oni mogli wejść na pokład samolotu tylko wtedy, gdy spełnią kryteria wjazdu do kraju docelowego.


Powrót