Kontakt z nami:tel: , fax:

Emirates i flydubai reaktywują współpracę!

Emirates i flydubai reaktywują współpracę!

Emirates i flydubai reaktywują współpracę, oferując dogodne połączenia do ponad 100 wyjątkowych miejsc przez Dubaj.

W rezultacie stopniowego wznowienia lotów pasażerskich do portów docelowych dookoła świata, dwie linie lotnicze z siedzibą w Dubaju ożywiły udane i strategiczne partnerstwo, aby zaoferować podróżnym większą łączność, wygodę i elastyczność podróży. Pasażerowie Emirates mogą teraz podróżować lotami code-share do ponad 30 miejsc docelowych z flydubai, podczas gdy klienci flydubai mają w ofercie ponad 70 miejsc docelowych, do których mogą podróżować liniami Emirates. Belgrad, Bukareszt, Kijów, Sofia i Zanzibar to kilka ulubionych miejsc, do których mogą udać się podróżujący Emirates z flydubai.

- Z przyjemnością ogłaszamy, że nasi klienci mogą ponownie skorzystać z uzupełniających się ofert Emirates i flydubai  i cieszyć się dostępem do rozszerzonej sieci miast na jednym bilecie i zintegrowanym programie lojalnościowym przewoźników. To bezpieczny i dogodny transfer przez Dubaj, z możliwością odprawienia bagażu do miejsca docelowego – powiedział Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.

- To dla partnerstwa obu linii kolejny kamień milowy od momentu jego zawiązania w 2017 r. W nadchodzących miesiącach Emirates i flydubai będą współpracować, aby ponownie otworzyć jeszcze więcej kierunków dla naszych klientów – dodał Adnan Kazim.

- Jesteśmy przekonani, że popyt na podróże będzie nadal rósł, ponieważ coraz więcej krajów stopniowo zacznie znosić ograniczenia w podróżach międzynarodowych. flydubai wznowił działalność do 32 miejsc w całej sieci od czerwca i spodziewamy się, że liczba ta będzie stale rosnąć w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Dubaj wprowadził rygorystyczne protokoły dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa, które zachęciły pasażerów do podróży biznesowych, w celach turystycznych lub do spotkań z bliskimi – powiedział Hamad Obaidalla, dyrektor handlowy flydubai.

Linie Emirates i flydubai oferują podróżnym loty odzwierciedlające indywidualne wyznaczniki marek przewoźników, jednocześnie uznając za najwyższy priorytet zdrowie i bezpieczeństwo klientów i pracowników na ziemi i w powietrzu. Obie linie lotnicze wdrożyły szeroko zakrojone środki bezpieczeństwa w celu walki z COVID-19 na każdym etapie podróży, w tym ulepszoną dezynfekcję wszystkich newralgicznych punktów i użycie zaawansowanych filtrów HEPA zamontowanych w kabinach samolotów, aby wyeliminować kurz, alergeny i zarazki z powietrza.

Pasażerowie tranzytowi podróżujący przez Dubaj przechodzą na lotnisku pomiar temperatury. Stanowiska transferowe na lotnisku w Dubaju zostały wyposażone w ochronne ekrany antybakteryjne, a personel ubrany jest w odzież ochronną . Kilka lotów flydubai do miejsc docelowych w Afryce, Azji Środkowej i Europie jest obsługiwanych z Terminala 3 na Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Dubaju, ułatwiając pasażerom dogodny lot Emirates do Dubaju i z powrotem.

Testy PCR COVID-19 są obowiązkowe dla wszystkich podróżnych przylatujących do Dubaju, również tranzytowych, co dodatkowo zapewnia bezpieczny transfer przez lotnisko dla klientów Emirates i flydubai.

Podróżujący liniami Emirates otrzymają również bezpłatny zestaw higieniczny zawierający maski, rękawiczki, środek do dezynfekcji rąk i chusteczki antybakteryjne.

Więcej informacji na temat środków bezpieczeństwa można znaleźć na stronie Emirates: emirates.com/yoursafety i flydubai: flydubai.com/en/plan/covid-19.

Współpraca między Emirates i flydubai rozpoczęła się w październiku 2017 r. i spotkała się z pozytywną reakcją pasażerów, którzy mogli skorzystać ze zwiększonej siatki połączeń, a także dogodnych lotów przez Dubaj. Przez pierwsze dwa lata partnerstwa ponad 5 milionów pasażerów podróżowało do miejsc, które wcześniej nie były wygodnie skomunikowane.

W sierpniu 2018 r. flydubai przyjęło Emirates Skywards jako swój program lojalnościowy, umożliwiając klientom gromadzenie większej liczby punktów Skywards Miles i Tier Miles, szybsze zdobywanie nagród i korzystanie z większej liczby przywilejów podczas przechodzenia przez kolejne poziomy członkostwa.


Powrót