Kontakt z nami:tel: , fax:

Darmowe nielimitowane Wi-Fi w klasie pierwszej

Darmowe nielimitowane Wi-Fi w  klasie pierwszej

Linia Singapore Airlines postanowiła wprowadzić kolejne udogodnienia dla swoich pasażerów latających w wyższych klasach podróży - darmowe nielimitowane Wi-Fi w pierwszej klasie.
Od czwartku 1.08 pasażerowie podróżujący Singapore Airlines w First Suite (na pokładzie airbusa A380) oraz w tradycyjnej pierwszej klasie /na pokładzie pozostałych maszyn/, mają do dyspozycji internet Wi-Fi o nielimitowanej prędkości i ilości transferu danych w czasie całego czasu spędzonego w powietrzu.
Singapore Airlines już od wielu lat oferuje bezprzewodowy dostęp do internetu dla pasażerów premium, jednak dotychczas bezpłatne Wi-Fi dla pasażerów pierwszej klasy ograniczone było do 100 MB danych. Po wykorzystaniu tego limitu za dalsze korzystanie z Internetu trzeba było ponieść odpowiednie  opłaty.  Dodatkowo, korzystanie z połączenia w dwóch tańszych ofertach było ograniczone czasowo – odpowiednio do 30 minut i 3 godzin.
 Aktualnie podniesiony został także limit transferu danych dla pasażerów podróżujących w klasie biznes – z dotychczasowych 30 do 100 bezpłatnych MB w czasie całego lotu. Po osiągnięciu limitu obowiązuje opłaty jak niegdyś w klasie pierwszej. W dalszym ciągu Singapore Airlines nie przewidują możliwości darmowego korzystania z pokładowego Wi-Fi dla pasażerów klasy ekonomicznej.


Powrót