Kontakt z nami:tel: , fax:

Austrian Airlines: zwiększona siatka połączeń

Austrian Airlines: zwiększona siatka połączeń

Austrian Airlines podwoją oferowanie w letnim rozkładzie lotów, obowiązującym do końca października bieżącego roku – poinformowała spółka zależna grupy Lufthansy w oficjalnym komunikacie.

Narodowy przewoźnik powietrzny znad Dunaju przywróci ponad 60 destynacji w wakacyjnych miesiącach. To oznaczać będzie wzrost z 20 do 40 proc. oferowania w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.

Austrian Airlines od sierpnia wznowi rejsy do Szanghaju. Do głównego ośrodka Państwa Środka będzie można odlecieć z Wiednia raz w tygodniu. We wrześniu wystartują codzienne połączenia do Dniepru, Odessy i Lwowa na Ukrainie, a także do Kiszyniowa w Mołdawii, Jassy w Rumunii oraz Erywania w Armenii. Raz na dobę będzie można polecieć także do Klagenfurtu, Lipska, Lyonu i Norymbergi.

Linia lotnicza z grupy Lufthansy zwiększy również częstotliwość lotów na wznowionych wcześniej ważniejszych trasach. Stolica Austrii od września zyska trzy razy dziennie rejsy do Amsterdamu, Brukseli, Bukaresztu, Kopenhagi, Duesseldorfu, Frankfurtu i Paryża. Dwa razy dziennie będzie można przemieścić się natomiast z Wiednia do Aten.

Aktualnie Austrian Airlines obsługuje też połączenia pomiędzy Warszawą a Wiedniem. Pod koniec października linia planuje zaproponować pasażerom również rejsy z Krakowa do Wiednia. Połączenia z Warszawy mają być wykonywane 21 razy w tygodniu, a ze stolicy Małopolski 14.


Powrót